Ugnius Čižas | Organizatorių nuotr.

Ugnius Čižas | Organizatorių nuotr.

 Šio mėnesio pradžioje sutartį su „Neman“ pasirašęs Lietuvos rinktinės puolėjas Ugnius Čižas palieka šį klubą – prieš startuojančias Baltarusijos pirmenybes komanda pranešė, jog lietuvis, kartu su gynėju Artiomu Vladimirovu, palieka jų gretas.

Į Gardino ekipą puolėjas atvyko liepą ir sutartį su klubu sudarė po mėnesį laiko trukusios peržiūros. Visgi, peržiūros pabaigoje patirta trauma privertė mūsų šalies atstovą praleisti porą savaičių be ledo ritulio, o sugrįžęs ant ledo jis spėjo sužaisti šešis mačus Baltarusijos taurės turnyre, per kuriuos jis atliko vienintelį rezultatyvų perdavimą.

Baltarusijos taurės turnyre „Neman“ iškovojo bronzos medalius, tačiau paskutinėse rungtynėse U. Čižas jau nebuvo registruotas savo komandos sudėtyje, o antradienį oficialiai išsiskyręs su Baltarusijos klubu jau pradėjo ieškotis naujos ekipos.

Trečiadienį vakare Norvegijos žiniasklaida pranešė, kad buvęs U.Čižo klubas Haldeno „Comet“ mielai priimtų lietuvį atgal į savo gretas. Pats U.Čižas galutinio sprendimo dar nepriėmė.