Lietuvos šokėjai | Organizatorių nuotr.

Lietuvos šokėjai | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį Vokietijoje baigiasi vienos didžiausių ir įspūdingiausių sportinių šokių varžybų – atvirasis Vokietijos čempionatas („German Open Championships 2019“). Iš 24 jame dalyvaujančių Lietuvos porų pirmomis dienomis trims duetams pavyko patekti į finalus – jos užėmė III, IV ir V vietas.

O štai varžyboms persiritus į antrą pusę, sportininkai gerbėjus nudžiugino aukso, sidabro, dar vienu bronzos medaliu bei įspūdingu finalu.

Penktadienio vakarą Štutgarto mieste, kur vyksta turnyras, varžėsi 220 suaugusiųjų amžiaus grupės duetų, atliekančių standartinius šokius. Iš aštuonių Lietuvos sportininkų porų dvi pateko į finalą – geriausiųjų šešetuką. Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė Sodeikienė užėmė pirmąją vietą, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva – penktąją. Abi poros jau kelerius metus iš eilės niekam neužleidžia savo pozicijų ne tik Lietuvos čempionatuose, bet ir pasaulio reitingo lentelėje, kurioje jos taip pat užima atitinkamai pirmąją ir penktąją vietas is 2200 duetų.

E. Sodeikos ir I. Žukauskaitės Sodeikienės pergalė Štutgarte buvo užtikrinta, jie surinko 196,625 balo iš 200 galimų. V. Lacičiui ir V. Golodnevai teisėjai skyrė 185,833 balo. Varžyboms teisėjavo 12 vertintojų iš tiek pat valstybių.

Suaugusiems nenusileido ir jaunieji sportininkai. Jaunučių II amžiaus standartinių šokių grupėje sidabrą laimėjo Titas Česnauskas ir Lukrecija Kūraitė, o jaunių I amžiaus Lotynų Amerikos šokių grupėje Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik pasipuošė bronzos medaliais. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.