„Žalgiris“
Ilgoji pertrauka
43
:
46
Atsinaujins po sek
„Šiauliai“
Laurel Hubbard | Organizatorių nuotr.

Laurel Hubbard | Organizatorių nuotr.

 Vyru gimusi Laurel Hubbard iš Naujosios Zelandijos sėkmingai su moterimis dalyvauja sunkiosios atletikos varžybose ir skina medalius.

Samoa vykusiose 2019 metų Ramiojo vandenyno šalių žaidynėse L.Hubbard moterų virš 87 kg svorio kategorijoje iškovojo du aukso ir vieną sidabro medalį.

Iki 2012 metų Gavinas Hubbardas varžėsi su vyrais, o jau 2017 metais buvo gerai žinoma moteris, kuri pagerino ne vieną rekordą „World Masters“ žaidynėse.

IOC šiose varžybose Laurel leido varžytis todėl, nes jos testosterono kiekis per pastaruosius 12 mėnesių buvo mažesnis už tam tikrą lygį. Visgi ne visi yra patenkinti tokia L.Hubbard sėkme tarp moterų.

Samoa žaidynių pirmininkas Loau Solamalemalo Keneti Sio teigė, kad tai yra neteisinga moterų atžvilgiu.

„Bet mes nieko negalime dėl to padaryti“, – sakė Loau. „Žinome, kad tai nėra teisinga moterų atžvilgiu, bet tokia yra realybė, su kuria mes susiduriame sporto pasaulyje. Taisyklės yra pakeistos ir mes negalima jų nepaisyti. Tarptautinis olimpinis komitetas ir tarptautinė sunkiosios atletikos federacija nediskriminuoja transseksualių sportininkų ir nors gali būti sunku juos priimti, turime prisitaikyti prie šių taisyklių, nes jos nepasikeis“.

Vietinė Samoa publika buvo itin patenkinta, kai 41-erių Laurel nepavyko iškovoti trečiojo aukso medalio bei tai sutiko plojimais.

Laurel 2017 metais tapo pirmąja Naujosios Zelandijos sportininke, kuri laimėjo medalį pasaulio sunkiosios atletikos čempionate ir siekia dalyvauti 2020 Tokijo olimpinėse žaidynėse. Tam, kad tai įvyktų, reikia dalyvauti šešiose tarptautinėse varžybose per 18 mėnesių periodą.

Dar 2018 metų balandį buvo manoma, kad Laurel karjera yra baigta, kad ji „Commonwealth“ žaidynėse patyrė sunkią alkūnės traumą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

uzjauciu
2019-07-18 19:19:34
Uzjauciu tas moteris, su kuriomis tas issigimelis varzosi. Nes jam tokie patys issigimeliai dave varzytis...
Atsakyti
egis
2019-07-18 14:35:55
Jeigu tai "bėgikei" Semenya teismas leido ir toliau su moterimis dalyvaut visose distancijose netgi nevartojant jokių vaistų, kad mažint jos tą prigimtinę vyrišką jėgą, nes pagal jos organizmą jinai turėų būti laikoma vyru, tai tuo labiau transeksualas yra jau nebelaikomas "vyru", nes pakeitė lytį, matyt greitu laiku bus leista ir transvestitam,t.y "vyram", kurie mėgsta moteriškus rūbus, papuošalus dėvėt varžytis kartu su moterimis. Šiais laikais yra viskas leidžiama ir galima. nes kitaip gėjų ir lesbiečių, feminisčių organizacijos pradeda kelt triukšmą dėl jų teisių pažeidimų.
Atsakyti
Q
2019-07-18 12:59:35
Man tai išvis nesuprantama kaip galima leist vyrui varžytis su moterimis, jaigu nusipjovei kiaušus nereiškia kad jau boba tapai...
Atsakyti
Smigolas
2019-07-18 11:37:34
Fuuu, tegu tarpusavy varzos transeksai. Ono kategorijoj
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City
Pir 12-16 Crystal Palace 21 : 45 Brighton & Hov…