Lietuvos merginų rankinio rinktinė | rankinis.lt nuotr.

Lietuvos merginų rankinio rinktinė | rankinis.lt nuotr.

 Lietuvos merginų iki 19 metų rankinio rinktinė nesėkme pradėjo Europos čempionato kovas Klaipėdoje. Karolio Kaladinsko auklėtinės rezultatu 21:31 (12:19) nusileido Šveicarijos bendraamžėms.

Rungtynių pirmosios minutės nieko blogo Lietuvos rinktinei nežadėjo. Sužaidus pirmąsias 3 minutes rezultatas buvo lygus 2:2, o Lietuvos rinktinė dar turėjo galimybių ir išsiveržti į priekį. Vis dėlto, tuomet Lietuvos rinktinės gynyba nesugebėjo stabdyti šveicarių atakų ir pastarosios tuo puikiai pasinaudojo. Užtikrintai rungtyniavusi Šveicarijos rinktinė ėmė tolti nuo lietuvaičių ir pasibaigus pirmajam kėliniui Lietuvos rinktinės atsilikimas siekė 7 įvarčius (12:19).

Antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinei kiek pavyko pagerinti gynybą, tačiau per didelis klaidų skaičius neleido mažinti atsilikimo, o drausmingai žaidusios varžovės Lietuvos rinktinei neleido priartėti. Rungtynių pabaigoje Šveicarijos rinktinė kontroliavo situaciją ir šventė pergalę rezultatu 31:21.

Po rungtynių vyriausiasis komandos treneris K. Kaladinskas akcentavo tai, jog didžioji dalis žaidėjų tiesiog perdegė: „Save užsiblokavome psichologiškai. Žaidėjos perdegė ir tuomet pametėm žaidimo planą, kurio turėjom laikytis. Gynyboje nesusitvarkėme su savo užduotimis iš šveicarės mus apžaidė viena prieš vieną“.

Jam pritarė ir rezultatyviausia Lietuvos rinktinės žaidėja Aušra Šponė: „Visos norėjome laimėt, bet nepavyko susikalbėt, nesusimetėm savo metimų. Buvo labai sunkios rungtynės, pati taip pat perdegiau“.

Lietuvos rinktinei 10 įvarčių pelnė Aušra Šponė, 5 pridėjo Ugnė Kavalenkaitė, 3 – Rusnė Markinaitė, 2 Akvilės Tolvaišaitės sąskaitoje, 1 – Karolinos Daukšaitės.

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė žaidžia jau šį antradienį 19:00, o mūsų komandos varžove bus pirmąjį mačą triuškinamai (15:26) Šiaurės Makedonijai pralaimėjusios gruzinės.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva
Šeš 08-24 Stumbras 17 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141