Jono Joneso ir Alexanderio Gustafssono kovos akimirka | Scanpix nuotr.

Jono Joneso ir Alexanderio Gustafssono kovos akimirka | Scanpix nuotr.

 Šių metų birželio 1-ą dieną Stokholme (Švedija) surengtame mišrių kovos menų (MMA) turnyre „UFC on ESPN+11“ vietinių gerbėjų nudžiuginti nepavyko Alexanderiui Gustafssonui (18-6), kuris pussunkio svorio kategorijoje ketvirtajame raunde buvo „užsmaugtas“ 30-mečio amerikiečio Anthony Smitho (32-14). 

Švedas po kovos elgėsi taip, tarsi tai būtų jo atsisveikinimas su didžiuoju sportu. Jis nusiėmė pirštines, padėjo jas ant grindinio ir atsisveikino su savo gerbėjais: „Šou baigėsi, vyručiai.“

Triskart dėl titulo kovojusiu A.Gustafssonu tikėjo nevisi, o praėjus šiek tiek laiko ir pats kovotojas užsiminė apie galimą sugrįžimą.

„Paskutinė kova nebuvo tokia, kaip planuota. Aš jaučiau neįtikėtiną nusivylimą, buvo labai skausminga pralaimėti, todėl palikau pirštines narvo viduryje ir jaučiau, kad man to užtenka. Aš sakiau, kad vis dar turiu tą skausmą savo rankose. Tai yra nauja, praėjo mėnesis, tačiau aš savo mintyse esu dar labai toli nuo karjeros pabaigos. Aš priėmiau sprendimą ir reikia laiko su tuo susitaikyti bei priimti naujus dalykus ir jų vaidmenį gyvenime“, – sakė A.Gustafssonas.

Nors po pasitraukimo A.Gustafssonas buvo tylus ir nedalijo interviu, tačiau visiškai nuo MMA nenutolo ir stebėjo keletą kovų.

„Daug MMA nežiūrėjau, nes neturėjau laiko, energijos ar noro tai stebėti. Mačiau kelias kovas, kurios vyko mano divizione, nes tai gali būti ateities varžovai. Bet iš kitos pusės – jaučiausi blogai stebėdamas MMA, tiesiog bandžiau sukurti kuo didesnį atstumą nuo sporto, nes su tuo gyvenau kiekvieną dieną. Dabar yra kiek kitaip, turiu keletą dalykų, kuriais reikia rūpintis, todėl mes dar pamatysime, kaip viskas susiklostys“, – sakė A.Gustafssonas.

A.Gustafssonas atrodo neapsisprendęs dėl karjeros pabaigos, o jo pozicija – paslaptinga ir neaiški.

„MMA ilgą laiką buvo mano gyvenimo dalis. Birželio 1 diena buvo man labai sunki, o aš esu emocingas žmogus, tikėjausi kitokio rezultato, po pralaimėjimo jaučiausi siaubingai ir maniau, kad žaidimas jau yra baigtas. Visgi su kiekviena praeita diena aš jaučiu, kad pasiilgstu to vis labiau ir labiau“, – kalbėjo kovotojas.

Aišku viena, kad A.Gustafssonas yra vienas iš geriausių pussunkio svorio kategorijos kovotojų ir jis turi tai, ko reikia siekiant aukščiausių pozicijų. Ar jis sugrįš? To nežino net ir pats kovotojas.

„Niekas nežino, kas mūsų laukia ateityje“, – teigė A.Gustafssonas.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 09-21 Riteriai 13 : 00 Žalgiris
Šeš 09-21 Kauno Žalgiris 15 : 00 Sūduva
Šeš 09-21 Atlantas 19 : 00 Stumbras
Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141