Brazdeikis | Scanpix nuotr.

Sutartį su Niujorko „Knicks“ komanda pasirašęs Ignas Brazdeikis sužaidė įspūdingas rungtynes Las Vegaso vasaros lygos turnyre.

47-asis naujokų biržos šaukimas per 32 minutes pelnė 30 taškų. Puolėjas pataikė 11 metimų iš 19, iš kurių 3 tritaškiai iš 6 ir dar įmetė 5 baudų metimų iš 6. Krepšininkas atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet 5 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

I.Brazdeikis ketvirtojo kėlinio pabaigoje pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą, tačiau „Knicks“ komanda pralaimėjo po pratęsimo. Ji rezultatu100:105 nusileido Fynikso „Suns“ klubui.

Trečiasis naujokų biržos šaukimas RJ Barrettas antrose rungtynėse iš eilės mėtė pro šalį, šiąnakt jis pataikė 3 metimus iš 15 ir pelnė 8 taškus.

„Suns“ į priekį vedė 23 taškus įmetęs Jamesas Palmeris.