Rungtynių akimirka | „Twitter“ nuotr.

Rungtynių akimirka | „Twitter“ nuotr.

„Manchester United“ klubo vadovai ir treneriai gali lengviau atsipūsti. Po užtrukusių derybų talentingasis puolėjas Marcusas Rashfordas oficialiai uždėjo savo parašą ant naujos ilgalaikės sutarties.

Klubas oficialiai patvirtino, kad anglas pasirašė keturių metų sutartį, kuri galios iki 2023 metų vasaros. Į kontraktą taip pat įtraukta ir sąlyga, kad klubas gali automatiškai ją pratęsti papildomam sezonui iki 2024 metų vasaros.

Ankstesnis M.Rashfordo kontraktas galiojo iki kito sezono pabaigos, o pastaruoju metu buvo pasirodę pranešimų, kad derybos tarp žaidėjo ir klubo vadovų buvo įstrigusios.

„Šis klubas man yra viskas nuo to laiko, kai būdamas septynerių atvykau į „Manchester United“. Šis klubas mane suformavo, tiek kaip futbolininką, tiek kaip žmogų. Todėl man kiekvieną kartą yra privilegija vilkėti šiuos marškinėlius.

Noriu padėkoti Ole Gunnarui Solskjaerui ir jo trenerių komandai už viską, ką jie dėl manęs padarė. Tai yra nuostabūs treneriai, iš kurių galima daug išmokti, o aš planuoju toliau tobulėti ir žengti į priekį.

Darysiu viską, kad padėčiau šiam klubui sugrįžti į jam tinkamą vietą ir tikiuosi, kad patirsime tokią sėkmę, kurios šio komandos sirgaliai nusipelnė“, - sakė pats M.Rashfordas.

Neoficialiais duomenimis, jo atlyginimas pagal naują kontraktą turėtų siekti 250 tūkst. svarų sterlingų per savaitę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų