Liviu Antalis | Ievos Markūnaitės/fkzalgiris.lt nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos futbolo A lygoje savų žiūrovų akivaizdoje 3:2 įveikė „Palangos“ futbolininkus ir sumažino savo atsilikimą iki čempionato lyderės Marijampolės „Sūduvos“ iki vos 2 taškų.

Liviu Antalis jau 7-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Žalgirį“ į priekį 1:0.

Grubia gynėjo klaida pasinaudojęs Andrejus Miazinas 16-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Idrisas Umajevas 30-ąją minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Palangos“ naudai 2:1.

Liviu Antalis vos po keturių minučių taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas vėl tapo lygus 2:2.

Pau Moreris 48-ąją minutę tiksliai uždarė Sauliaus Mikoliūno perdavimą ir vėl išvedė vilniečius į priekį 3:2.

Šeš 10-19 Riteriai 13 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 10-19 Panevėžys 17 : 00 Atlantas
Šeš 10-19 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Sek 10-20 Žalgiris 19 : 00 Sūduva
Šeš 10-26 Riteriai 13 : 00 Panevėžys
Šeš 10-26 Atlantas 13 : 00 Palanga
Šeš 10-26 Sūduva 13 : 00 Žalgiris
Šeš 10-26 Kauno Žalgiris 13 : 00 Stumbras