Artiomas Lobovas ir Paulie Malignaggi | Youtube.com nuotr.

Artiomas Lobovas ir Paulie Malignaggi | Youtube.com nuotr.

 Jau ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku kovų be pirštinių organizacija „Bare Knuckle Fighting Championship“ (BKFC) rengia didžiausią susidomėjimą keliančią kovą tarp buvusio profesionalų bokso pasaulio čempiono amerikiečio Paulie Malignaggi ir buvusio UFC kovotojo ruso Artiomovo Lobovo. Šiai kovai papildomą prieskonį suteikia ir Conoro McGregoro faktorius. Jo konfliktas su P.Malignaggi po skandalingų nuotraukų iš sparingo seniai visiems žinomas, o A.Lobovas yra vienas artimiausių airio bičiulių, kuris sieks užtildyti buvusią bokso žvaigždę.

Penktadienį vyko kovotojų svėrimai. A.Lobovas svėrė 154,6 svaro (70,13 kg), o P.Malignaggi – 154,8 svaro (70,22 kg).

Apklausa

1. Kas laimės kovą be pirštinių?

„Aš jau noriu nustoti kalbėti ir imtis darbus. Šeštadienį parodysiu pasauliui, kas būna, kai tu neužtyli ir mali liežuviu taip, kaip tai daro Paulie. Jis į ringą žengs pakilęs nuo sofos. Paulie tai daro tik dėl pinigų. Tai yra liūdnoji bokso pusė. Kas penktas boksininkas baigia karjerą su pažeistomis smegenimis ir greitai bankrutuoja. Tai nutiko ir Paulie. Šeštadienį abu būsime laimingi. Aš pramušiu dvi skyles jo galvoje, jis pasiims riebų čekį ir abu eisime namo“, - kalbėjo A.Lobovas.

P.Malignaggi greitai atsikirto rusui: „Tai tu bankrutuoji, kale. Tai didžiausia tavo karjeros kova tik dėl to, kad pradėjai kalbėti mėšlą apie mane. Man pinigų nereikia, aš tiesiog juos mėgstu. Jausk skirtumą. Šitas vyrukas niekada neturi ką pasakyti, bet ant scenos visada kalba daugiau nei aš.“

Teigiama, kad stebėti turnyro buvo pakviestas ir pats C.McGregoras. Tik dar neaišku, ar airis pasirodys arenoje Tampoje (JAV).

38-erių metų P.Malignaggi yra tapęs dviejų skirtingų svorio kategorijų profesionalų bokso pasaulio čempionu. Per karjerą jis laimėjo 36 kovas (7 nokautais) ir patyrė 8 pralaimėjimus. Profesionalų bokso ringe jis paskutinį kartą kovėsi 2017 m. kovo mėnesį.

32-ejų metų A.Lobovas MMA narve iškovojo 13 pergalių, 1 kovą baigė lygiosiomis, patyrė 15 pralaimėjimų, o dar vienos jo kovos rezultatas buvo anuliuotas. Rusas UFC debiutavo 2015 m., bet šioje organizacijoje laimėjo vos 2 kovas iš 7. Rusas BKFC debiutavo prieš porą mėnesių, kai teisėjų sprendimu nugalėjo kitą buvusį UFC kovotoją Jasoną Knightą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …