Mindaugas Lukauskis | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Mindaugas Lukauskis | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Prienų „Skycop“ klubas kitą sezoną Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) turėtų rungtyniauti kitu pavadinimu.

Kvitrina.lt rašo, kad klubo dalininkai dar negalėjo įvardinti pagrindinio klubo rėmėjo, bet pasakė, jog tikriausiai „Skycop“ vardo komandos pavadinime nematysime. Taip pat buvo akcentuota, kad komandos pavadinimas bus iš dviejų žodžių – pagrindinio rėmėjo ir Prienų klubo.

Klubo direktorius mano, jog Prienams geriausiai būtų surinkti į komandą jaunus perspektyvius krepšininkus bei pridėti keletą patyrusių „vilkų“ ir siekti įgyvendinti tikslą – patekti tarp tų komandų, kurios po reguliaraus sezono kovos dėl medalių.

Anot A.Kubiliaus, kontaktai, susitikimai, pokalbiai vyksta. Bet pirmiausiai reikia surasti būsimosios komandos strategą. Trenerių štabe taip pat gali būti Marius Leonavičius ir Paulius Ivanauskas, kuris nuo praeitų metų treniruoja RKL rungtyniaujančią Prienų komandą. Didelė galimybė, jog komandoje liks gydytojas Robertas Narkus. A.Kubilius tikisi, kad vyr. trenerio kandidatūra bus aiški iki birželio pabaigos.

Klubo dalininkai taip pat siunčia gerą žinią sirgaliams, nes buvo išsakyta mintis, jog geriau pilna arena, o ne aukštos kainos į rungtynes.

Prienai norėtų išsaugoti Žygimantą Janavičių, kuris pateko į naudingiausiųjų sezono žaidėjų penketuką, bet gali atsitikti, jog klubas neturės finansų išlaikyti įžaidėją. Komandoje gali likti Mindaugas Lukauskis. Daugiau praėjusio sezono ekipos krepšininkų sudėtyje nebus.

Klubas tikisi, kad ir naujajame sezone pavyks surinkti apie 700 tūkstančių eurų biudžetą. Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141