Lietuvos moterų regbio-7 rinktinė | Organizatorių nuotr.

Lietuvos moterų regbio-7 rinktinė | Organizatorių nuotr.

 Jau šį savaitgalį Kroatijos sostinėje Zagrebe Lietuvos moterų regbio-7 rinktinė stos į kovą Europos čempionato „Conference“ diviziono turnyre.

B grupėje šeštadienį lietuvaitės žais su viena turnyro favoričių Latvijos komanda, taip pat su slovakėmis ir danėmis.

Tomo Zibolio treniruojamai Lietuvos komandai atstovaus Gintarė Aramavičienė, Eisvina Kučinskaitė, Izabelė Tautkutė, Viktorija Makovskytė, Sabina Sinkevič, Dainora Žemaitytė, Gintarė Nicinovaitė, Austėja Minkevičiūtė, Deimantė Flotskaja, Sandra Zažeckaitė, Greta Zažeckaitė ir Ineta Puzaraitė.

Lietuvos rinktinei dėl traumos negalės padėti geriausia 2016 ir 2017 metų Lietuvos regbininkė Erika Šimkonytė.

„Nors treniruočių turėjome nedaug, pasiruošimas buvo gana vykęs. Turime tikslą šeštadienį patekti į ketvirtfinalį. Labai aukštų tikslų nekeliame, nuotaikos geros, merginos pailsėjusios, tinkamai nusiteikusios. Laukia geros kovos“, - prieš skrydį į Zagrebą teigė T. Zibolis.

A grupėje rungtyniaus Austrijos, Moldovos, Maltos ir Slovėnijos regbininkės, o C grupėje - Kroatijos, Bulgarijos, Andoros ir Liuksemburgo komandos.

„Tikiuosi, kad seksis gerai ir įvykdysime savo tikslus. Galimybes tam turime, žiūrėsime, ar užteks noro. Visai komandai norėčiau palinkėti kovingumo ir, kad nepasiduotume ankščiau laiko“, - pridūrė Lietuvos rinktinės kapitonė Dainora Žemaitytė.

Į turnyro ketvirtfinalį pateks po dvi stipriausias grupių komandas bei dar dvi geriausios trečiąsias vietas užimsiančios ekipos.

Ten pat Zagrebe vyks ir Europos vyrų regbio-7 čempionato „Trophy“ diviziono pirmasis etapas. Lietuvos rinktinė yra išsikėlusi tikslą kautis dėl pirmos vietos ir kelialapio į elitinį divizioną.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-18 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
10-19 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „CBET“
10-19 „Nevėžis“ 17:00 „Neptūnas“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 10-15 Riteriai 19 : 30 Sūduva
Tre 10-16 Palanga 15 : 00 Sūduva