Mino Raiola ir Matthijsas De Ligtas | Organizatorių nuotr.

Mino Raiola ir Matthijsas De Ligtas | Organizatorių nuotr.

Amsterdamo „Ajax“ ekipos deimanto Matthijso De Ligto agentas Mino Raiola suskubo paneigti žinias, kad jis yra Prancūzijoje ir bando užbaigti jo kliento persikėlimą į Paryžiaus „Saint-Germain“ klubą.

Vakar ne vienas šaltinis, tarp kurių buvo ir Gianluca Di Marzio, paskelbė, esą M.Raiola išvyko į Paryžių, kur turėtų užbaigti derybas su PSG ir iki šios savaitės pabaigos paskelbti apie M.De Ligto persikėlimą į Prancūzijos čempionų gretas.

Visgi M.Raiola teigia, kad tokia informacija yra neteisinga, nors jis ir buvo nufotografuotas viešintis Paryžiuje.

„Tai yra klasikinis neteisingos informacijos pavyzdys“, - trumpai nukirto apie M.De Ligto persikėlimą į PSG paklaustas futbolininko agentas.

Pats M.De Ligtas neseniai duotame interviu patvirtino, kad dar nėra priėmęs sprendimo dėl savo ateities ir gali jį priimti per artimiausias dvi savaites, kuomet atostogaus.

„Vis dar nežinau, ką sako mano širdis. Visą laiką koncentravausi tik į žaidimą „Ajax“ ir nacionalinėje rinktinėje. Dabar atostogauju, tad turėsiu laiko pagalvoti apie savo ateitį ir nuspręsti, ką su ja darysiu.

Man svarbiausia yra tai, kad toje komandoje, į kurią persikelsiu, gaučiau daug žaidimo laiko. Nežinau, kada išspręsiu savo ateities klausimą, tačiau neketinu skubėti“, - teigia futbolininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-25 Palanga 18 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Palanga 15 : 00 Žalgiris
Šeš 08-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Riteriai 19 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141