Najila Trindade Mendes de Souza | Organizatorių nuotr.

Najila Trindade Mendes de Souza | Organizatorių nuotr.

Mergina, kuri apkaltino Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždę Neymarą išprievartavimu, vis dar nepateikė jokių įrodymų dėl tariamo nusikaltimo.

Dabar jau aišku, kad futbolininką išprievartavimu apkaltinusi moteris yra modelis iš Brazilijos Najila Trindade.

Mergina buvo įpareigota iki birželio 10 dienos pateikti savo mobilų telefoną, kuriame, pasak jos, yra patalpinti įrodymai dėl neteisėtų Neymaro veiksmų, tačiau iki šiol ji jokių įrodymų nepateikė.

Šiuo metu N.Trindade neturi ir jokio savo atstovo, kadangi advokatas Danilo Garcia de Andrade nusišalino nuo šios bylos.

Merginos teigimu, Neymaras ja pasinaudojo gegužės 15 dienos vakare. Prieš tai pora bendravo asmeninėmis žinutėmis, tuomet futbolininkas nupirko jau lėktuvo bilietą į Paryžių ir užsakė kambarį viešbutyje. Jos teigimu, brazilas į kambarį atėjo apsvaigęs nuo alkoholio ir prieš jos valią ja pasinaudojo.

Neymaras tokius kaltinimus neigia ir netgi savo „Instagram“ paskyroje patalpino septynių minučių trukmės vaizdo įrašą, kuriame atskleidė poros susirašinėjimus. Pasak jo, jis šiltai susirašinėjo ir po tariamo išprievartavimo, kuriuo yra kaltinamas.

Pirmą kartą su spauda prašnekusi nukentėjusioji paaiškino, kas jos nuomone įvyko gegužės 15-osios naktį ir kaip ji apskritai atsidūrė Paryžiuje viename viešbučio kambaryje su futbolininku.

„Mes apsikeitėme žinutėmis „Instagram“ tinkle ir jis manęs paklausė, ar galiu atvykti į Paryžių. Pasakiau, kad šiuo metu negaliu sau to leisti. Jis pasakė, kad jis gali tuo pasirūpinti ir apmokėjo tiek skrydį lėktuvu, tiek viešbučio kambarį“, - teigia mergina.

Najila taip pat pripažino, kad į Prancūziją atvyko tam, jog su futbolininku turėtų lytinių santykių, tačiau aiškiai jį įspėjo, kad ji nieko nedarys, kadangi nė vienas iš jų neturėjo su savimi apsaugos priemonių, o po to Neymaras ir tapo agresyvus.

Najila Trindade Mendes de Souza ir Neymaras | Organizatorių nuotr.

Najila Trindade Mendes de Souza ir Neymaras | Organizatorių nuotr.

„Kai paklausiau, ar jis turi su savimi apsaugos priemonę, jis pasakė ne. Tuomet pasakiau jam, kad nieko nebus. Tačiau jis nesiklausė, jis mane apsuko ir padarė tai, ką norėjo padaryti. Prašiau jo, kad sustotų, tačiau jis praktiškai nieko nesakė, tik veikė.

Aš tiesiog noriu teisybės. Jis mane labai traumavo. Noriu, kad jis atsiimtų už tai, ką padarė“, - interviu metu sakė mergina.

Mergina taip pat atskleidė, kad per prievartą patirto lytinio akto metu futbolininkas jai agresyviai smogė per užpakalį, ji vėliau sugebėjo ištrūkti ir užsidaryti vonioje. Ji taip pat atskleidė, kad vėliau Neymaras jai atsiuntė nuotraukų su jos patirtais sužalojimais, tačiau nesugebėjo paaiškinti, kaip futbolininkas jas gavo.

Neymaras pripažino, kad pora buvo susitikusi du kartus. Tai, kad tarp poros įvyko antrasis susitikimas, patvirtino ir dabar jau buvęs merginos advokatas.

„Tai, ką ji man papasakojo apie antrąjį susitikimą, vyko taip: jai reikėjo įrodymų dėl futbolininko agresijos ir dėl nuo jo patirtų sužalojimų. Todėl ji susitiko antrą kartą su Neymaru viešbučio kambaryje ir šį kartą susitikimą nufilmavo. Nemačiau viso vaizdo įrašo, kuris yra septynių minučių trukmės, mačiau tik minutę“, - teigia moters advokatas.

Internete greitai išplito vaizdo įrašas, kuriame futbolininkas ir modelis gulasi į lovą, o vėliau mergina trenkia vyrui ir netgi meta į jį stiklinę.

Vaizdo įraše galima girdėti, kaip mergina klausia futbolininko, ar jis jai ir vėl trenks, vėliau ji jam sako, kad ji jam trenks ir jis žino, kodėl, nes prieš tai jis jai trenkė.

Futbolininką apkaltinusi moteris tvirtina, kad po patirtos prievartos ji draugiškai bendravo su Neymaru vien dėl to, jog šis dar kartą su ja susitiktų ir ji galėtų įrodyti patirtą smurtą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Taip
2019-06-12 18:31:38
Manau ją pačią reikia teisti už futbolininko šmeižta, gal tada apsiramins ir visos kitos kurios bando taip prasisukt.
Atsakyti
Alfa Airinas
2019-06-12 18:15:53
Jedrioni fioni,atvyko is brazilijos santykiaut o kondonu nepaseme,zvaigzdes ispindeja grubiai ima ,per subine krusa nei vazelino nereik,taip ir as seniau veikdavau,cia reik teist uz kazka kita gal
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 09-21 Riteriai 13 : 00 Žalgiris
Šeš 09-21 Kauno Žalgiris 15 : 00 Sūduva
Šeš 09-21 Atlantas 19 : 00 Stumbras
Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141