„Red Bull Wake2el“ | Organizatorių nuotr.

„Red Bull Wake2el“ | Organizatorių nuotr.

 Vakar Vilniuje, „Wake Way“ vandenlenčių parke, susirinko geriausi Lietuvos ir pasaulio vandenlenčių meistrai (Atrankose dalyvavo 44 sportininkai, iš kurių daugiau 20 – užsieniečiai). Visi jie grūmėsi tarpusavyje, siekdami patekti į jau legendinėmis tapusias „Red Bull Wake2el“ varžybas, kurios vyks birželio 15 dieną Palangoje.

Vienas geriausių Lietuvos vandenlentininkų, Domantas Kazickas, besiruošdamas varžyboms teigė, jog siekdamas patekti į „Red Bull Wake2el“ finalą, atiduos visas jėgas – vakar jis tą įrodė, gaudamas specialų pakvietimą į ateinančio savaitgalio varžybas. Tuo tarpu svečiai iš Australijos stebėjosi, jog Lietuvoje dabar karščiau nei pas juos namuose.

„Red Bull Wake2el” – tai ypatingos vandenlenčių varžybos (kova vyksta vienas prieš vieną), sutraukiančios garsiausius atletus iš viso pasaulio. Būtent šios varžybos įrašė Lietuvą į vandenlenčių pasaulio žemėlapį ir garsina mūsų šalį kasmet vis stipriau.

Jau kelintus metus iš eilės į šias varžybas susirenka sportininkai iš daugiau nei dešimties skirtingų pasaulio šalių (be mūsų kaimynų latvių ir estų, ant vandens buvo galima pamatyti ir atletų iš kitų pasaulio kampelių – Švedijos, Anglijos, Ukrainos, Amerikos, ar net iš tokių tolimų kraštų kaip Brazilija ar Australija).

Atrankų rezultatai

Vyrai: Matty Muncey (UK), Kieran Owens (UK), Pedro Caldas (BRAZILIJA), Rien Van Der Pas (VOKIETIJA), Silver Milpak (ESTONIA), Alfie Constable (UK), James Windsor (AUSTRAILIJA), Albin Randow (ŠVEDIJA) , Domantas Kazickas (LIETUVA).

Moterys: Hodaya Duek (ISRAELIS), Taylor McCullough (JAV), Melanie Staf (ŠVEDIJA), Justine Zonne (LATVIJA), Anita Leina (LATVIJA) , Mari Liis Simon (ESTIJA)

Birželio 15 d. įspūdingų triukų ir įtemptų dvikovų stebėti kviečiame atvykti į Palangoje įsikūrusį „313 Cable Park”, kuris jau spėjo užsitarnauti vieno geriausių vandenlenčių parkų pasaulyje vardą. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 09-21 Riteriai 13 : 00 Žalgiris
Šeš 09-21 Kauno Žalgiris 15 : 00 Sūduva
Šeš 09-21 Atlantas 19 : 00 Stumbras
Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141