Rūta Paškauskienė | ITTF nuotr.

Rūta Paškauskienė | ITTF nuotr.

 Rugsėjo pradžioje Prancūzijoje vyks komandinis Europos stalo teniso čempionatas. Jame žais po 24 stipriausias Senojo žemyno vyrų ir moterų rinktines.

Neseniai baigėsi iš dviejų etapų sudarytos atrankos varžybos. Jose abi Lietuvos rinktinės be vargo įveikė pirmąjį etapą, tačiau antrajame etape liko be pergalių, tad nepateko į finalinį Europos čempionato etapą.

Antrojo etapo pirmoje grupėje Lietuvos vyrų rinktinė 0:3 pralaimėjo Rumunijai ir 0:3 nusileido Serbijai. Tiek rumunai, tiek serbai pateko į finalinį etapą. Lietuvos vyrų rinktinei antrajame etape atstovavo Rimas Lesivas, Medardas Stankevičius ir Matas Skučas. Jie visi patyrė po 2 nesėkmes.

Lietuvos moterų rinktinė antrojo etapo pirmoje grupėje 0:3 nusileido rusėms ir taip pat 0:3 – turkėms. Abi Lietuvos rinktinės skriaudikės pateko į finalinį etapą. Po dvi nesėkmes patyrė Kornelija Riliškytė ir Ugnė Baskutytė. Akistatoje su rusėmis dar žaidė Augustė Melaikaitė, o prieš turkes rungtyniavo ir legendinė Rūta Paškauskienė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton