Lietuvos vandensvydžio čempionato antrasis turas | E.Kniežausko nuotr.

Lietuvos vandensvydžio čempionato antrasis turas | E.Kniežausko nuotr.

 Penktadienį Elektrėnuose prasidėjo finalinis šių metų čempionato turas.

Labai atkakliose pirmosiose rungtynėse susitiko Vilniaus miesto sporto centro - „Baltic Amadeus“ komanda su Kauno plaukimo mokyklos ekipa. Po ketvirtajame kėlinyje atsitikusio trilerio pergalę pelnė kauniečiai rezultatu 6:7 ir išsaugojo galimybę kovoti dėl sidabro medalių.

Tuoj po jų baseiną užėmę pirmenybių lyderiai Elektrėnų „Žaibo“ sportininkai įveikė Alytaus SRC - „Dzūkijos vandenis“ ir užsitikrino čempiono titulą - puikiai visą sezoną rungtyniavusi komanda tapo nebepavejama varžovams.

Šeštadienis prasidėjo Alytaus SRC „Dzūkijos vandenis“ ir Vilniaus miesto sporto centro „Baltic Amadeus“ komandų susitikimu. Dar neprasidėjus rungtynėms, atrodė, visos kortos vilniečių rankose - iš Alytaus komandos buvo pašalinti du žaidėjai, bet, panašu, kad tai tik užvedė dzūkus, kurie įveikė sostinės ekipą rezultatu 8-12

Antrosios dienos rungtynėse Elektrėnų „Žaibas“ pratęsė savo dominavimą čempionate ir įveikė Kauno plaukimo mokyklos ekipą rezultatu 15:9

Sekmadienį Lietuvos čempionate sudėlioti visi taškai ant i.

Alytaus Sporto ir rekreacijos centro „Dzūkijos vandenis“ iškovojo antrą pergalę ture iš eilės. Dzūkai triumfavo susitikime su Kauno plaukimo mokyklos komanda rezultatu 6:7.

Paskutiniame čempionato susitikime susigrūmė praėjusių metų čempionai Vilniaus miesto sporto centro „Baltaic Amadeus“ komanda ir šeimininkai - Elektrėnų „Žaibas“.

„Žaibas„ įrodė savo pranašumą rezultatu 13:5 ir tapo naujuoju Lietuvos čempionu.

lvfed.lt

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 09-21 Riteriai 13 : 00 Žalgiris
Šeš 09-21 Kauno Žalgiris 15 : 00 Sūduva
Šeš 09-21 Atlantas 19 : 00 Stumbras
Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141