Raptors | Scanpix nuotr.

Toronto „Raptors“ komanda Rytų konferencijos finale laimėjo keturias rungtynes iš eilės ir pateko į NBA superfinalą.

Nicko Nurse‘o auklėtiniai namuose 100:94 (18:31, 25:19, 28:26, 29:18) įveikė Milvokio „Bucks“ ir seriją laimėjo 4 – 2.

Toronto klubas superfinale žais pirmą kartą istorijoje ir jame susitiks su Oklando „Warriors“ komanda.

Šeimininkai panaikino 15 taškų deficitą ir juos į pergalę vedė Kawhi Leonardas, surinkęs 27 taškus ir atkovojęs 17 kamuolių.

„Raptors“ iniciatyvą perėmė, kai sudėjus trečiojo ir ketvirtojo kėlinių minutes spurtavo 26-3.

Giannis Antetokounmpo pralaimėjusiems pelnė 21 tašką ir atkovojo 11 kamuolių, bet geriausia reguliariojo sezono komanda atkrintamąsias pabaigė nuviliančiai.

„Raptors“ nuo rungtynių pradžios pirmą kartą į priekį išsiveržė paskutiniame kėlinyje.

Likus žaisti 3:29 minutei šeimininkai priekyje buvo 92:90. Tada K.Leonardas pataikė tritaškį ir skirtumas tapo penki taškai. Paskutinę minutę „Bucks“ priartėjo iki trijų taškų, bet „Raptors“ pergalę įtvirtino baudų metimai.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 21 (11 atk. kam.), Brookas Lopezas 18, Khrisas Middletonas 14, Ersanas Ilyasova 13, Malcolmas Brogdonas ir George‘as Hillas po 10.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 27 (17 atk. kam., 7 rez. perd.), Pascalis Siakamas 18, Kyle‘as Lowry 17, Fredas VanVleetas 14, Normanas Powellas ir Serge Ibaka po 9.

Algirdas3
2019-05-26 20:03:35
O kur tas garsu Gozalis, i kuri iskeite Valanciuna?

Garnett
2019-05-26 20:57:45
Ten ne gasolis o visa salerka
Nbas
2019-05-26 14:26:24
Nu jeigu koks Greenas specialiai nesutraumuos Leonardo, tada gali būt šansų Craptorsams.
2019-05-26 10:32:24
Favoritai kaip ir aiskus gsw ir reptoriu serijoje,nez kas turetu buti kad imtu serija,nemeluosiu noretusi bet tikrai nebusiu toks optimistas kaip su buksais
joe
2019-05-26 10:09:14
GSW galima aplosti vienuose rungtynese, bet serijoje iki 4 pergaliu be sansu. vieninteliai kurie mazdaug zino kaip reikia tai Rockets. Raptors max 1 pergale isgimdys
Mm
2019-05-26 11:59:46
3-1 nieko neprimena?
S
2019-05-26 09:58:44
Visi dziaugias nevdel raptors pergales o tipo va jai laimes jonui zieds priklausys. Mana velia butu tokiu nesamoniu net nebutu kad zaidejas kuris vos ne sezono vidury ismainyts visvien zieda gaus