Rūta Meilutytė | Organizatorių nuotr.

Rūta Meilutytė | Organizatorių nuotr.

 Tituluočiausia visų laikų Lietuvos plaukikė 22-ejų metų Rūta Meilutytė prieš keletą dienų nusprendė padėti tašką sportininkės karjerą. Ilgai dėl savo ateities dvejojusi olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė galiausiai pasiryžo atversti naują gyvenimo puslapį, kuriame plaukimas tokios svarbios vietos nebeužims.

R.Meilutytė neseniai savo vaikystės namuose susitiko su „Nanook“ žurnalistais Artūru Morozovu ir Berta Tilmanaite. Jiems R.Meilutytė davė išskirtinį interviu po sprendimo baigti plaukikės karjerą.

Išsamaus interviu metu R.Meilutytė kalbėjo apie karjeros pradžią, didžiulę dėmesio „bangą“ po laimėtos olimpiados ir psichologinius sunkumus. Buvusi plaukikė taip pat pripažino, kad karjeros metu jautė didelį skirtumą tarp bendravimo su Lietuvos ir užsienio žiniasklaida, tad galiausiai nusprendė nuo jos atsiriboti, taip pat papasakojo apie sprendimą nebesinaudoti socialiniais tinklais.

„Buvo labai didelis skirtumas tarp bendravimo su Lietuvos ir užsienio žiniasklaida. Su užsienio žiniasklaida apskritai teko bendrauti mažai. Ji korektiškesnė, pozityvesnė, užsienio žurnalistai geriau supranta plaukimą. Gana greitai nustojau pasitikėti žiniasklaida, žurnalistais. Man trūko joje žmogiškumo.Iš pradžių buvau labai naivi. Galvojau, kad visi žmonės geri, visiems duodavau interviu, su niekuo neatsisakydavau bendrauti, skirdavau tam savo laiką. Vėliau vis susidurdavau su miskomunikacija, kai mano žodžiai būdavo iškraipomi, išimami iš konteksto, buvo bandoma sukelti emociją iš kažko. Bėgant laikui nusivyliau žiniasklaida ir nusprendžiau su ja nebebendrauti“, - sakė R.Meilutytė.

Anot R.Meilutytės, dabar jos pagrindinis tikslas – ramiai gyventi be plaukimo ir nuolatinių treniruočių. Lietuvė nori užsiimti mėgstama veikla – fotografija, taip pat galvoja apie sugrįžimą į mokslus.

Visą pokalbį su R.Meilutyte galite paklausyti ČIA:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Skille®
2019-05-24 21:14:36
Sėkmės,Tau,Rūta!
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-25 Palanga 18 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Palanga 15 : 00 Žalgiris
Šeš 08-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Riteriai 19 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141