Akimirka | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Lietuvos A lygos sunkiasvorių akistatą laimėjo Marijampolės „Sūduva“, kuri savo namuose rezultatu 1 – 0 įveikė Vilniaus „Žalgirį“.

Rungtynėse netrūko pavojingų epizodų, tačiau pirmajame kėlinyje realiausios progos pasižymėti sulaukė jaunasis „Sūduvos“ saugas Paulius Golubickas, kuris visiškai laisvas smūgiavo galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Tikru antrojo kėlinio herojumi tapo „Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas, kuris atrėmė net du vienuolikos metrų baudinius. Teisėjas Gediminas Mažeika nusprendė, kad pirmasis atremtas baudinys negali būti įskaitytas dėl per anksti į baudos aikštelę įžengusių futbolininkų, tačiau I.Kardumas atrėmė ir antrąjį smūgį.

Vartininkas buvo tokioje ekstazėje, jog iškart puolė reikšti savo džiaugsmą prie teisėjo, kuris jį už tokį elgesį iškart „apdovanojo“ geltona kortele.

70-ą minutę „Sūduva“ dar ir išsiveržė į priekį, kai greitos atakos metu Po Semiro Kerlos perdavimo įvartį galva pelnė Mihretas Topčagičius – 1 – 0.

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Panevėžys 16 : 00 Žalgiris
Šeš 06-29 Kauno Žalgiris 18 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Atlantas 19 : 00 Sūduva
Šeš 06-29 Riteriai 20 : 00 Stumbras