Chabibas Nurmagomedovas ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Praėjusių metų spalio mėnesį vykusiame „UFC 229“ turnyre rusas Chabibas Nurmagomedovas nugalėjo airį Conorą McGregorą, iškovojo UFC lengvo svorio kategorijos titulą, iššoko iš narvo ir sukėlė masines muštynes, o abu kovos dalyviai buvo diskvalifikuoti.

Šių metų sausio gale buvo paskelbta, kad C.Nurmagomedovas buvo suspenduotas 9 mėnesiams ir gavo 500 tūkst. JAV dolerių piniginę baudą, tuo tarpu C.McGregoras sulaukė 6 mėnesių diskvalifikaciją, o piniginė bauda siekė tik 50 tūkst. JAV dolerių.

Nors C.McGregoras jau gali sugrįžti į narvą, tačiau vis dar nėra žinoma, ar airis tikrai tęs karjerą bei kada galėtų įvykti jo sugrįžimas.

Visgi dabar airis lankėsi Tony Robbinso laidoje, kurioje atvirai prakalbo apie įvykusias muštynes bei teigė, kad iš pradžių galvojo, jog C.Nurmagomedovas tiesiog švenčia savo pergalę.

„Baigėsi kova, C.Nurmagomedovas užlipo grotomis ir galvojau, kad iššoko iš narvo į publiką tam, jog sukurtu šiek tiek daugiau triukšmo, tačiau kai tik jis iššoko – susigūžė. Mėgstu tai vadinti „skubiu pabėgimu“, nes jie yra mažos žiurkės.

Aš atidaviau savo pagarbą ir sveikinau, jis laimėjo kovą – pažiūrėkime, kas nutiks kitą kartą. Esu įsitikinęs, kad tai įvyks dar kartą. Nesvarbu kas – pergalė, ar pralaimėjimas, aš pasiruošęs. Galiausiai tai yra sportas, siaubingas sportas, tačiau tai yra sportas. Aš tai gerbiau, buvau nugalėtas. Jis iššoko, kad sukeltų chaosą ir atakuotų, tačiau iš tikrųjų jis tiesiog bandė pasislėpti, kai nieko nebenorėjo“.

C.McGregoras teigė, kad matė C.Nurmagomedovo brolį ateinantį kaip „Kalėdinę dovaną“.

„Mačiau, kas įvyko, pakilau nuo žemės ir pasakiau, kad grįžtu į tai. Užšokau ant narvo viršaus, jo brolis pradėjo bėgti ir užšokęs ant narvo prisijungė prie kovos. Aš jį mačiau ir tai buvo kaip Kalėdų dovana. Aš trenkiau jam į akį ir mes pradėjome kovoti narvo viršuje“, – kalbėjo C.McGregoras.

C.McGregoras norėjo baigti muštynes, tačiau į narvą įšoko dar du žmonės, todėl viskas prasidėjo iš naujo.

„Tada jis bandė prasibrauti pro apsaugą, o aš viską stebėjau. Aš nuo pat vaikystės augau mokėdamas apsiginti. Žinau, kur mano įėjimai, kur išėjai ir labai gerai viską žinau apie savo aplinką. Kai kova buvo baigta, o žmonės pradėjo eiti į ir iš narvo, buvo daug nesąžiningų žmonių ir aš nežinojau, kas yra su kuo, kas yra apsauga ir panašiai.

Taigi aš atsistojau šalia narvo sienų, kur galvojau, kad yra saugi pozicija. O nutiko taip, kad du jo komandos draugai pribėgo ir šoko per narvą už mano nugaros. Bet aš buvau pozicijoje, kurioje galėjau pamatyti bet kokią grėsmę ir su tuo susidoroti. Vienas buvo nusisukęs ir klausė, kas vyksta, tada atsisuko ir pamatė mane. Bet aš jį jau mačiau, o kai jis atsisuko – boom. Aš jį sumaliau, jis susvirduliavo. Kitas tuo metu užpuolė mane iš už nugaros ir aš tada prisidengiau“, – kalbėjo C.McGregoras.

„Paskutinės muštynės buvo su tuo pirmuoju broliu, kuris buvo narvo viršuje. Jis išsivadavo iš apsaugos, bėgo 100 mylių per valandą greičiu. Jis smūgiavo dešine ranka, o tuo metu aš tai dariau kairiąja. Booom, turiu aiškų vaizdą – dešinioji ranka trenkia man į veidą, o su kairiąja aš nuleidžiu vandenį. Finalinė vakaro kova! Viskas. Aš laimėjau“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Gondonnacija ryza
2019-05-22 14:28:26
Slykstus bailys ir trioxala.. Visiem laikam isliks vaizdelis---Khabibas smaugia ryza, ryzas ploja..)))Dziunglese gali buti tik vienas karalius!!! Khabib amzinai!!!
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio taurė 2019

09-15 Prancūzija 11:00 Australija
09-15 Argentina 15:00 Ispanija
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 09-21 Riteriai 13 : 00 Žalgiris
Šeš 09-21 Kauno Žalgiris 15 : 00 Sūduva
Šeš 09-21 Atlantas 19 : 00 Stumbras
Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141