Rungtynių akimirka | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

Lietuvos A lygoje antradienį sužaistos dar vienos rungtynės, kuriose Vilniaus „Riteriai“ savo aikštėje sužaidė lygiosiomis rezultatu 1 – 1 su „Panevėžiu“.

Svečiuose žaidę panevėžiečiai puikiai pradėjo rungtynes ir pelnė žaibišką įvartį. Jau pirmąją susitikimo minutę standartinės padėties metu laiku baudos aikštelėje prieš varžovą iššoko Pavelas Krukas, kuris tiksliu smūgiu išvedė svečius į priekį.

Tiesa, išlaikyti persvaros jiems nepavyko ir dar prieš pasibaigiant pirmam kėliniui rezultatas tapo lygus. 38-ą minutę po Artiomo Gurenkos perdavimo iš kairiojo krašto nesėkmingai kamuolį išmušė Šarūnas Jurevičius, o Mindaugas Grigaravičius tuo pasinaudojo ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Panevėžys 16 : 00 Žalgiris
Šeš 06-29 Kauno Žalgiris 18 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Atlantas 19 : 00 Sūduva
Šeš 06-29 Riteriai 20 : 00 Stumbras