„Tofaš“
I kėlinys, 6 min.
7
:
8
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Arvydas Moliušis | Organizatorių nuotr.

Arvydas Moliušis | Organizatorių nuotr.

 Šį savaitgalį, gegužės 24-26 dienomis, Klaipėdos rajone, Svencelėje, vyks kasmetinės burlenčių ir jėgos aitvarų sporto varžybos Baltic Cup”. Šiemet organizatoriai dalyviams žada įdomių naujienų.

Jau daugiau nei dvidešimt metų vykstantis renginys kiekvienais metais į Lietuvos Kuršių marias sutraukia sportininkų ir mėgėjų iš daugelio aplinkinių šalių. Šį kartą dalyviai varžysis ne tik formulės klasėje, bet ir slalome. Pastaroji klasė populiari ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje, tad jos įtraukimas į varžybas itin svarbus.

Negana to, šiemet „Baltic Cup” bus ir atskira burlenčių „Hydrofoil” įskaita. Anot varžybų rengėjų, panašu, kad ši įskaita bus labai populiari.

„Tikime, kad tai – pirmieji metai, kai „Hydrofoil” buriuotojų, bus daugiau nei formulės. Tendencijos tokios, kad būtent šios burlentės sulauks vis daugiau dėmesio ir tarp mėgėjų, ir tarp sportininkų”, – sakė vienas iš organizatorių Mindaugas Čirvinskas.

Rekordiškai daug dalyvių numatoma ir „Techno 293” klasėje. Tai jauniausi renginyje dalyvaujantys sportininkai. Pasak M. Čirvinsko, jaunosios kartos įsitraukimas itin džiuginantis: „Iš susidomėjimo, entuziazmo ir realių pasiekimų matome, kad šie vaikai gali tapti profesionalais. Juos drąsiai galima vadinti Olimpinėmis viltimis”.

Iš viso varžybose numatomos formulės, „Hydrofoil”, „Raceboard” bei „Techno 293” buriuotojų bei jėgos aitvarų klasės.

„Baltic Cup” vyks visą savaitgalį Klaipėdos rajone, Svencelėje. Pirmasis startas planuojamas gegužės 24 d., penktadienį, 9 val. dalyvių registracija, o 11 val. varžybų pradžia.

Renginį organizuoja viešoji įstaiga „Ekstremalus sportas”, populiarintis bei vienijanti šio sporto mėgėjus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio taurė 2019

09-15 Prancūzija 11:00 Australija
09-15 Argentina 15:00 Ispanija
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 09-21 Riteriai 13 : 00 Žalgiris
Šeš 09-21 Kauno Žalgiris 15 : 00 Sūduva
Šeš 09-21 Atlantas 19 : 00 Stumbras
Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141