„Manchester City“
87 min.
2
:
1
Atsinaujins po sek
„Real“
Rokas Jakubauskas, Augustinas Matusevičius, Titas Mašanauskas. | Virgaudo Leknicko nuotr.

Rokas Jakubauskas, Augustinas Matusevičius, Titas Mašanauskas. | Virgaudo Leknicko nuotr.

 Šeštadienį Esene (Vokietija) prasidėjo Europos jaunimo irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir penkios Lietuvos įgulos.

Benas Volkovas ir Ramūnas Razma vaikinų pavienių dviviečių valčių antrajame paguodos plaukime liko paskutiniai – penkti (7:08.82). Lietuviai dalyvaus B finale ir dalinsis 7-12 vietas bendroje įskaitoje.

Vaikinų porinių dviviečių valčių rungties antrajame paguodos plaukime Titas Mašanauskas ir Virgilijus Prušinskas buvo antri (6:32.77). To užteko patekimui į pusfinalį, kuriame bus kovojama dėl vietų A finale.

Martynas Vaitkevičius, Justas Kuškevičius, Augustinas Matusevičius ir Rokas Jakubauskas vaikinų porinių keturviečių valčių paguodos plaukime buvo nepralenkiami (6:11.62). Lietuviai nesunkiai pateko į pusfinalį ir kovos dėl vietos A finale.

Jau anksčiau į A finalą pateko Raminta Morkūnaitė ir Martyna Kazlauskaitė (merginos, pavienės dvivietės valtys), o pusfinalyje irsis Ugnė Juzėnaitė ir Dovilė Rimkutė (merginos, porinės dvivietės valtys).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.