Rachael Ostovich | „Facebook“ nuotr.

Rachael Ostovich | „Facebook“ nuotr.

 28-erių metų UFC kovotoja Rachael Ostovich pernai pranešė, kad buvo užpulta sutuoktinio Arnoldo Berdono, kuris pats dalyvauja MMA turnyruose.

Incidentas įvyko lapkritį. R.Ostovich buvo užpulta namuose ir patyrė akiduobės lūžį. Dėl šios priežasties ji iš pradžių atsisakė kovos sausio 19 d. prieš Paige VanZant. Visgi, po savaitės R.Ostovich nusprendė, kad suspės atsigauti iki kovos ir pasirodė narve, bet pralaimėjo varžovei po to, kai ši užlaužė jos ranką.

UFC kovotoja gavo iš teismo apribojančią nutartį, kuri nuo šiol nebeleis A.Berdonui artintis prie jos. A.Berdonas buvo areštuotas, o jam pareikšti kaltinimai pasikėsinimu nužudyti. Bylą tyrė Honolulu policijos departamentas.

Neseniai vykusiame bylos svarstyme R.Ostovich patikino, kad yra gailestinga moteris, kuri nori judėti į priekį ir prašė nebausti A.Berdono ypač griežtai. Vyriškiui grėsė penkeri metai kalėjime, bet jis atsipirko tik ketverių metų probacija, tad jis toliau gyvens laisvėje, tik bus prižiūrimas pareigūnų.

R.Ostovich ir A.Berdonas susituokė 2016 m. balandžio 27 d. Jie kartu augino dukrelę Ruby Rose.

Profesionaliose kovose R.Ostovich turi 4 pergales ir 5 pralaimėjimus, o į UFC pateko po pasirodymo „The Ultimate Fighter“ turnyre. A.Berdonas kaunasi žemesnio lygio turnyruose, kur turi 7 pergales ir 2 nesėkmes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.