Ugnė Juzėnaitė | asmeninio archyvo nuotr.

Ugnė Juzėnaitė | asmeninio archyvo nuotr.

 Šeštadienį Esene (Vokietija) prasidėjo Europos jaunimo irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir penkios Lietuvos įgulos.

Merginų porinių dviviečių valčių rungtyje puikiai startavo Ugnė Juzėnaitė ir Dovilė Rimkutė. Jos laimėjo antrąjį atrankos plaukimą (7:26.36) ir pateko tiesiai į pusfinalį.

Merginų pavienių dviviečių valčių rungtyje iš karto į A finalą pateko Raminta Morkūnaitė ir Martyna Kazlauskaitė. Jos antrajame atrankos plaukime buvo antros (7:47.03) ir kartu su graikėmis Evangelia Fragkou bei Ariadni Mitsi (7:44.82) pateko į A finalą.

Benas Volkovas ir Ramūnas Razma vaikinų pavienių dviviečių valčių pirmajame atrankos plaukime buvo penkti (7:17.85). Lietuviai dalyvaus paguodos plaukime ir jame kovos dėl vieno iš dviejų kelialapių į A finalą.

Vaikinų porinių dviviečių valčių rungties antrajame atrankos plaukime Titas Mašanauskas ir Virgilijus Prušinskas buvo antri (6:49.13). Jie dėl vietos pusfinalyje kovos paguodos plaukime.

Martynas Vaitkevičius, Justas Kuškevičius, Augustinas Matusevičius ir Rokas Jakubauskas vaikinų porinių keturviečių valčių antrajame atrankos plaukime užėmė trečią vietą (6:13.31). Lietuviai paguodos plaukime kovos dėl vietos pusfinalyje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 09-21 Riteriai 13 : 00 Žalgiris
Šeš 09-21 Kauno Žalgiris 15 : 00 Sūduva
Šeš 09-21 Atlantas 19 : 00 Stumbras
Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141