Vokietijos ledo ritulio rinktinė | Scanpix nuotr.

Trečiadienį Slovakijoje tęsiasi pasaulio ledo ritulio čempionatas, kuriame dar vieną dramatišką pralaimėjimą patyrė šeimininkų ekipa.

Neseniai slovakai po paskutinę sekundę praleisto įvarčio pralaimėjo Kanados rinktinei (5:6), o šiandien jie per 1 min. 25 sek. ne tik prarado turėtą minimalią persvarą, tačiau ir paskutinę minutę praleidę įvartį 2:3 (0:0, 2:1, 0:2) pralaimėjo toliau be pralaimėjimų žaidžiantiems Vokietijos ledo ritulininkams.

Vokiečius smūgiu iš arti antrojo kėlinio pradžioje į priekį išvedė Marcas Michaelis (23:54), tačiau jau po keturių minučių du vokiečiai gavo po dvi baudos minutes, vienas užsidirbo 10 baudos minučių, o slovakas Andrejus Sekera (28:30) išnaudojo dviejų žaidėjų kiekybinę persvarą ir išlygino rezultatą – 1:1.

Kadangi tai nebuvo žaidimo daugumoje pabaiga, slovakai ir toliau puolė, o Liboras Hudacekas (29:55) sugebėjo pirmą kartą išvesti čempionato šeimininkus į priekį – 2:1.

Likus žaisti 2 min. 35 sek. Vokietijos rinktinė vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju, o rungtyniaujant šešiese prieš penkis tiksliu smūgiu iš vidutinio atstumo pasižymėjo Markusas Eisenschmidas (58:08).

Visgi tuo Vokietijos rinktinės sėkmė nesibaigė. Likus rungtyniauti vos 27 sekundėms į greitą puolimą pabėgo Leonas Draisaitlas (59:33), kurio smūgio nepagavo Slovakijos rinktinės vartininkas ir vokiečiai išsiveržė į priekį – 3:2.

Nors Slovakijos ekipa dar turėjo beveik 20 sekundžių rungtyniaudami šešiese prieš penkis, tačiau jiems stebuklo sukurti nepavyko ir teko patirti dar vieną apmaudžią nesėkmę.

Vokietijos rinktinė atliko 21 smūgį į vartus, tuo tarpu Slovakijos – 36.