Sergejus Maslobojevas prieš Nicolai Garbuzą | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Sergejus Maslobojevas prieš Nicolai Garbuzą | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Penktadienį Vilniaus „Siemens“ areną drebino, ko gero, didžiausias metų MMA turnyras Lietuvoje – „MMA Bushido 77“.

Priešpaskutinėje vakaro kovoje savo gerbėjų nenuvylė Sergejus Maslobojevas. Svorio kategorijoje iki 93 kg lietuvis įveikė moldavą Nicolai Garbuzą, kuris tik paskutinę akimirką pakeitė baltarusį Julianą Borisovą, planavusį būti lietuvio varžovu.

N.Garbuza nuo pat kovos pradžios bandė naudotis nedidele S.Maslobojevo patirtimi imtynėse ir pervedė kovą į parterį. Ten per minutę moldavas nieko nepadarė ir teisėjas grąžino kovotojus į stovėseną. Netrukus N.Garbuza efektingai permetė lietuvį, tačiau netrukus dėl to pasigailėjo. S.Maslobojevas čia pat pataikė akcentuotą smūgį į moldavą, dar po keliolikos sekundžių N.Garbuza krito į nokdauną. S.Maslobojevas pribėgo prie varžovo ir privertė teisėją nutraukti kovą. Lietuviui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu.

S.Maslobojevas MMA narve iškovojo 11-ą pergalę ir liko su 6 pralaimėjimais. Lietuviui tai buvo pirma kova pagal MMA taisykles nuo 2012 m. vasario.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.