„Liverpool“
Pasibaigė
3
:
1
Atsinaujins po sek
„Arsenal“

97-ojo krepšinio gimtadienio turnyre triumfavo LKF komanda VIDEO + fotogalerija

2019.04.24 17:56
97-ojo krepšinio gimtadienio turnyre triumfavo LKF komanda | Lino Žemgulio nuotr.

97-ojo krepšinio gimtadienio turnyre triumfavo LKF komanda | Lino Žemgulio nuotr.

 „Patys suorganizavo ir laimėjo“, – šmaikščiai replikavo TV3 sporto žinių vedėjas Vilius Stalgaitis.

„Iškovojome pirmą ir paskutinę vietą. Meiliai apglėbėme savo partnerius“, – juokėsi LKF rinkodaros vadovas Justinas Liaudinskas.

Tokiomis nuotaikomis baigėsi tradicinis Lietuvos krepšinio gimtadienio turnyras. Tiesa šį kartą komandos rungėsi naujoje Olimpinėje šakoje – 3×3 krepšinyje.

Turnyre varžėsi dvi LKF personalo komandos, TV3, Kauno miesto savivaldybės bei sporto ir sveikatingumo centro „VS-Fitness“ ekipos. Geriausiai grupės etape sekėsi LKF I komandai, kuri patyrusi tik vieną pralaimėjimą įsitaisė pirmoje vietoje, taip pat su vienu pralaimėjimu savo sąskaitoje Kauno miesto savivaldybės komanda rikiavosi antroje, treti žengė TV3 atstovai, ketvirti – „VS-Fitness“. Vieną pergalę iškovojusi LKF II komanda į pusfinalį nepateko.

Pirmajame pusfinalyje LKF I komanda 11:6 įveikė sporto ir sveikatingumo centro „VS-Fitness“ krepšininkus, o antrajame Kauno miesto savivaldybės krepšininkai 12:9 palaužė TV3 ekipą.

Pastaroji dvikovoje dėl trečios vietos 14:11 nugalėjo sporto ir sveikatingumo centro „VS-Fitness“ komandą. Finale Giedriaus Gusto, Mindaugo Špoko, Irmanto Birbalo ir Justo Kalinausko vedina LKF I komanda 10:6 įveikė Kauno miesto savivaldybės krepšininkus ir tapo turnyro nugalėtojais.

„Pirmą kartą darome tokį formatą trys prieš tris, Olimpinė rungtis, išbandėme. Manau visiems pavyko, tik aiškų rungtynių teko daugiau. Smagu, kad su Eurolygos ir Europos čempionu teko žaisti vienoje komandoje ir laimėti pirmą vietą“, – teigė LKF generalinis sekretorius-direktorius Mindaugas Špokas

Kietą varžovų gynybą pajautęs Europos ir Eurolygos čempionas, šiuo metu Lietuvos moterų krepšinio lygai vadovaujantis Giedrius Gustas, džiaugėsi gražia šio turnyro tradicija.

„Labai labai didelis ačiū už tokį įsiliejimą į komandą, į turnyrą ir iš tikrųjų tokia tradicija su kiekvienais metais vis gilėja, labai šaunu“, – sakė Giedrius Gustas.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-24 Stumbras 17 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 08-25 Palanga 18 : 00 Atlantas

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141