Lina Janulevičiūtė ir Vytis Kulakauskas | Organizatorių nuotr.

Stavangeryje (Norvegija) tęsiasi pasaulio mišrių dvejetų kerlingo čempionatas, į kurį atvyko ir Lietuvos komanda – Lina Janulevičiūtė bei Vytis Kulakauskas.

Penkiais pralaimėjimais iš eilės startavęs lietuviai pagaliau atsitiesė. Šeštojo turo rungtynėse trečiadienį lietuviai 10:4 pamokė Belgijos rinktinę. Lietuviai po 2 kėlinukų pirmavo 3:0, bet per 3-ią kėlinuką belgai panaikino visą turėtą deficitą (3:3). Per 4-5 kėlinukus rinktinės apsikeitė taškais (4:4), o lemiamą persvarą lietuviai susikrovė per 6-7 kėlinukus. Juose mūsiškiai atitinkamai pelnė 4 ir 2 taškus, o 8-ojo kėlinuko žaisti net nereikėjo.

Lietuviai (1-5) po šios pergalės pavijo belgus (1-5) ir pakilo į 6-ą vietą tarp 8 rinktinių D grupėje. Ketvirtadienį lietuviai baigs grupės etapą ir turės puikią progą iškovoti 2-ą pergalę, nes susitiks su autsaideriais meksikiečiais (0-6).

Pen 05-31 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Šeš 06-01 Palanga 17 : 00 Sūduva
Šeš 06-01 Riteriai 19 : 00 Kauno Žalgiris