Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ krašto puolėjas Raheemas Sterlingas skatina skirti griežtas bausmes už rasizmą futbole, kurios apimtų tiek taškų klubams atėmimą, tiek žaidimą be žiūrovų.

Pastaruoju metu rasizmas yra tapęs gan didele problema Anglijos futbole, pats R.Sterlingas yra ne kartą tapęs rasistų taikiniu. Futbolininkas mano, kad geriausias būdas kovoti su tokiu dalyku yra įteisinti griežtas bausmes: jeigu klubas nesugeba susitvarkyti su savo sirgaliais ir šie užgaulioja žaidėjus rasiškai, tam klubui turėtų būti skirta 9 taškų atėmimo ir trijų rungtynių už uždarų durų bausmė.

„Pasisakau už tai, kad už tai klubams būtų skiriama automatinė devynių taškų atėmimo bausmė. Galbūt tai skamba per daug griežtai, bet koks fanas tuomet rizikuos rasiškai ką nors užgaulioti, jeigu jo klubas dėl to taip nukentėtų? 

Toks klubas taip pat turėtų sužaisti ir tris rungtynes už uždarų durų. Tokiu atveju dėl rasistinių išpuolių jie prarastų pajamas. 

Visame pasaulyje tiek juodaodžiai, tiek futbolininkai iš Azijos patiria rasinius užgauliojimus tiek rungtynėse kokiame nors parke, tiek Čempionų lygoje.

Manau, kad žmonės, kurie organizuoja rungtynes, nė iš tolo nedaro pakankamai, kad suvaldytų šią problemą. To, ką jie daro, akivaizdžiai neužtenka“, - teigia R.Sterlingas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Vardas
2019-04-24 01:07:38
Mldc pacukas
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-24 Stumbras 17 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 08-25 Palanga 18 : 00 Atlantas

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141