Mitchellas | Scanpix nuotr.

Hiustono „Rockets“ komandai nepavyko šiąnakt užbaigti pirmosios atkrintamųjų serijos.

Mike‘o D‘Antoni auklėtiniai svečiuose 91:107 (24:32, 23:31, 32:23, 12:31) pralaimėjo Jutos „Jazz“ krepšininkams ir serijos rezultatas tapo 3 – 1.

Penktoji serijos dvikova vyks Hiustone.

„Jazz“ komandai Donovanas Mitchellas pelnė 31 tašką, Jae Crowderis surinko 23.

Pralaimėjusiems Jamesas Hardenas pelnė 30 taškų.

Po trijų kėlinių „Rockets“ komanda pirmavo 79-76, tačiau paskutinį ketvirtį svečiai pralaimėjo rezultatu 12-31.

D.Mitchellas kėlinio pradžioje tritaškiu lygino rezultatą, o vėliau dar du jo tolimi metimai leido „Jazz“ komandai pirmauti 91-80. Per likusį laiką šeimininkai varžovų arti neprisileido.

„Rockets“ krepšį atakavo vos 35 proc. taiklumu.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30, Chrisas Paulas 23, Ericas Gordonas 16, P.J.Tuckeris 13, Austinas Riversas 5.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 31, Jae Crowderis 23, Ricky Rubio 18 (11 rez. perd.), Derrickas Favorsas 12, Royce‘as O‘Neale‘as 11, Rudy Gobertas 4.