Jaunių (U15) vandensvydžio turnyras „Nepriklausomybės taurė | E.Kniežausko nuotr.

Brno (Čekija) baigėsi Europos tautų taurės jaunių vandensvydžio turnyras, kuriame dalyvavo ir Lietuvos rinktinė.

Po neblogo pasirodymo grupės etape lietuviai sekmadienį žaidė dėl 5-os vietos bendroje įskaitoje ir tik po įtemptos kovos 7:8 nusileido Čekijos jaunių (iki 17 metų) rinktinei. Lietuviai po pirmojo kėlinuko pirmavo 4:1, o įpusėjus rungtynėms dar buvo priekyje (4:3). Po trečiojo kėlinuko čekai išlygino rezultatą (7:7), o paskutiniame ketvirtyje pelnė pergalingą įvartį.

Lietuva: Dariušas Tomaševskis 3 įvarčiai, Dominykas Gervickas 2, Modestas Novikas 1, Karolis Blaževičius 1.

05-23 „Lietkabelis“ 18:50 „Žalgiris“
05-24 „Rytas“ 18:50 „Neptūnas“

Pen 05-31 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Šeš 06-01 Palanga 17 : 00 Sūduva
Šeš 06-01 Riteriai 19 : 00 Kauno Žalgiris