Rungtynių akimirka  | Scanpix nuotr.

Italijos „Serie A“ čempionate dvi dėl čempionų lygos kovojančios komandos – Milano „Inter“ ir „Roma“ – šeštadienį vakare pasidalino po tašką ir sužaidė lygiosiomis rezultatu 1 – 1.

Svečiuose žaidę „Roma“ futbolininkai gerai pradėjo rungtynes ir jau 14-ą minutę pirmavo, kai Stephanas El Shaarawy įveikė varžovų gynybą ir puikiu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

Išlaikyti persvaros nepavyko, kadangi 62-ą minutę Ivanas Perišičius sulaukė gero komandos draugo perdavimo ir atlikęs lengvą smūgį galva pasiuntė kamuolį į vartus – 1 – 1.

„Inter“ ekipa lygiosios neišmušė iš vėžių ir jie toliau yra įsitvirtinę trečioje turnyro lentelės pozicijoje, tuo tarpu „Roma“ nepasinaudojo galimybe aplenkti ketvirtoje vietoje esančių „Milan“ futbolininkų.