Žydrūnas Urbonas | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Žydrūnas Urbonas | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

 Utenos „Juventus“ iškovojo antrą triuškinamą pergalę paeiliui. Šį kartą uteniškiai išvykoje 87:55 nepaliko jokių vilčių Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams.

Po rungtynių „Juventus“ vyr. treneris Žydrūnas Urbonas teigė, kad tai buvo dar vienos sėkmingos rungtynės ir džiaugėsi, jog komanda pagaliau demonstruoja brandų krepšinį.

„Šiandien buvo neramu, kadangi „Nevėžis“ parodė, kad gali žaisti gerą krepšinį, kai nugalėjo Vilniaus „Rytą“. Aišku, „Rytas“ neturėjo Artiomo Parachovskio, kuris jų komandoje yra labai svarbi figūra, galbūt tas ir lėmė tokį rezultatą, nežinau. Visas prieš rungtynes buvęs nerimas dingo, dabar džiaugiuosi.

Galiu pasakyti, kad man, kaip treneriui, dabar labai smagu strateguoti, kadangi pirmuosius tris ratus mums reikėjo daug mokytis, aiškintis, dėliotis, dabar matau visiškai kitą vaizdą. Nenoriu sakyti, kad mes čia pačiu laiku pasiekėme tą piką, tačiau, manau, kad artėjame prie savo žaidimo galimybių ir tikiuosi, kad tie Velykiniai kiaušiniai prie stalo nesuminkštės, norėtųsi, kad jie kieti išliktų, kadangi paskutinėse keturiose rungtynėse pakankamai rimtai atrodome“, – apibendrindamas susitikimą nepraleido progos pajuokauti „Juventus“ treneris.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva
Šeš 08-24 Stumbras 17 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141