Benas Anisas | Sauliaus Čirbos nuotr.

Benas Anisas | Sauliaus Čirbos nuotr.

 Penktadienį „Kauno Žalgirio“ futbolininkai A lygos čempionate išvykoje rezultatu 1:3 (1:2) pralaimėjo Vilniaus „Žalgirio“ klubui ir pirmą A lygos ratą užbaigė ketvirtoje pozicijoje.

Po nutrūkusios pergalingos serijos tragedijos nedarė nei vyriausiasis komandos treneris Mindaugas Čepas, nei komandos žaidėjas Benas Anisas, kuris po rungtynių dalinosi mintimis su žalgiris.lt.

„Rezultatas tikrai nedžiugina, nes pralaimėjome. Aišku, pralaimėjome gerai komandai. Pralaimėjimas toks, kur tikrai galėjome iškovoti taškus, bet manau, kad tas greitas praleistas įvartis išmušė mus iš vėžių. Išėjom, kovojom, bet gal tas jaudulys sumaišė, nes žaidėm prieš tikrai stiprų varžovą. Padarėm grubias klaidas ir po jų praleidome įvarčius. Manau pavyko laikytis plano iki pirmo kėlinio pabaigos, bet vėliau, kai praleidome trečią įvartį, viskas žlugo“, – po rungtynių kalbėjo 19-metis futbolininkas.

Benas Anisas | Sauliaus Čirbos nuotr.

Benas Anisas | Sauliaus Čirbos nuotr.

Rungtynes iš Mažeikių kilęs futbolininkas pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolo ir į aikštę žengė 71-ąją minutę, kai rezultatas jau buvo toks, kokiu ir baigėsi rungtynės. Pasak jauno žaidėjo, žengti į aikštę tokiu metu nėra itin lengva.

„Jaučiausi lyg įmestas į ugnį, nes rezultatas jau buvo 3:1, o rungtynės vyko aukštu tempu. Buvo nekokios rungtynės man bei komandai. Dabar reikia kuo greičiau pamiršti šias rungtynes ir ruoštis „Atlantui“, – pripažino Lietuvos jaunimo rinktinių narys.

Tuo metu komandos treneris M.Čepas teigė, kad pralaimėjimas suteikė daug naudingos informacijos tolimesniam darbui.

„Pralaimėtas mūšis, bet ne karas. Labai informatyvios rungtynės. Tai yra gera pamoka mums, gera pamoka ir man pačiam. Dabar žiūrime į priekį“, – sakė „Kauno Žalgirio“ strategas.

Artimiausias A lygos rungtynes „Kauno Žalgiris“ balandžio 27 dieną namuose žais su Klaipėdos „Atlanto“ komanda.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva
Šeš 08-24 Stumbras 17 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141