„Liverpool“ futbolininkai sutvarkė formalumus Portugalijoje ir antrą kartą nugalėję „Porto“ pateko į UEFA Čempionų lygos pusfinalį. Šį kartą portugalai turėjo pripažinti Jurgeno Kloppo auklėtinių pranašumą rezultatu 1 – 4.

„Liverpool“ netruko išsiveržti į priekį ir tai padarė sužaidus 26-ias minutes, kuomet Sadio Mane sulaukė gero Mohamedo Salah perdavimo ir nuginklavo vartininką – 1 – 0.

Įpusėjus antram kėliniui jų pranašumas dar padidėjo. 65-ą minutę Trentas Arnoldas-Alexanderis atliko gudrų perdavimą M.Salah, kuris pasiuntė kamuolį į vartus. Vos po keturių minučių „Porto“ taip pat atsakė įvarčiu, o rezultatą sušvelnino Ederis Militao – 2 – 1.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos „Liverpool“ pelnė dar du įvarčius. 77-ą minutę taikliu smūgiu pasižymėjo Roberto Firmino, o 84-ą minutę pergalę įtvirtino Virgilis Van Dijkas – 4 – 1.

Pirmąsias rungtynes „Liverpool“ laimėjo rezultatu 2 – 0, o bendras serijos rezultatas – 6 – 1.

„Liverpool“ antrus metus iš eilės pateko į Čempionų lygos pusfinalį, kuriame susitiks su „Barcelona“.

Ant 08-20 APOEL 0 - 0 Ajax
Ant 08-20 LASK 0 - 1 Club Brugge
Ant 08-20 CFR Cluj 0 - 1 Slavia Praha
Ant 08-13 Porto 2 - 3 Krasnodar
Ant 08-13 Celtic 3 - 4 CFR Cluj
Ant 08-13 LASK 3 - 1 Basel
Ant 08-13 Ajax 3 - 2 PAOK
Ant 08-13 Olympiakos Piraeus 2 - 0 Istanbul Basak…