„Liverpool“ futbolininkai sutvarkė formalumus Portugalijoje ir antrą kartą nugalėję „Porto“ pateko į UEFA Čempionų lygos pusfinalį. Šį kartą portugalai turėjo pripažinti Jurgeno Kloppo auklėtinių pranašumą rezultatu 1 – 4.

„Liverpool“ netruko išsiveržti į priekį ir tai padarė sužaidus 26-ias minutes, kuomet Sadio Mane sulaukė gero Mohamedo Salah perdavimo ir nuginklavo vartininką – 1 – 0.

Įpusėjus antram kėliniui jų pranašumas dar padidėjo. 65-ą minutę Trentas Arnoldas-Alexanderis atliko gudrų perdavimą M.Salah, kuris pasiuntė kamuolį į vartus. Vos po keturių minučių „Porto“ taip pat atsakė įvarčiu, o rezultatą sušvelnino Ederis Militao – 2 – 1.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos „Liverpool“ pelnė dar du įvarčius. 77-ą minutę taikliu smūgiu pasižymėjo Roberto Firmino, o 84-ą minutę pergalę įtvirtino Virgilis Van Dijkas – 4 – 1.

Pirmąsias rungtynes „Liverpool“ laimėjo rezultatu 2 – 0, o bendras serijos rezultatas – 6 – 1.

„Liverpool“ antrus metus iš eilės pateko į Čempionų lygos pusfinalį, kuriame susitiks su „Barcelona“.

Tre 05-08 Ajax 2 - 3 Tottenham Hotspur
Ant 05-07 Liverpool 4 - 0 Barcelona

Šeš 06-01 Tottenham Hotspur 22 : 00 Liverpool

05-23 „Lietkabelis“ 18:50 „Žalgiris“
05-24 „Rytas“ 18:50 „Neptūnas“

Pen 05-31 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Šeš 06-01 Palanga 17 : 00 Sūduva
Šeš 06-01 Riteriai 19 : 00 Kauno Žalgiris