Motiejūnas | Organizatorių nuotr.

Donatas Motiejūnas su San Antonijaus „Spurs“ sužaidė pirmąsias rungtynes atkrintamosiose, tačiau komanda patyrė pralaimėjimą.

Greggo Popovičiaus auklėtiniai svečiuose 105:114 (26:21, 33:28, 23:26, 23:39) pripažino Denverio „Nuggets“ klubo pranašumą ir serijos rezultatas tapo 1 – 1.

Lietuvis žaidė 1:15 minučių, jis aikštėje pasirodė kai mačo nugalėtojas buvo aiškus. Aukštaūgis spėjo pelnyti 2 taškus (1/2 dvit.).

DeMaras DeRozanas pralaimėjusiems pelnė 31 tašką, nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jamalas Murray, kuris surinko 24 taškus.

J.Murray vien paskutiniame kėlinyje įmetė 21 tašką.

„Spurs“ komanda po trijų kėlinių pirmavo 82:75, tačiau paskutiniame ketvirtyje sugriuvo, kurį pralaimėjo 23:39. Šeimininkai rungtynių pabaigoje pelnė aštuonis taškus be atsako, taip atitrūko į priekį 110:101 ir per likusias 2:12 minučių pergalės nepaleido.

Trečiasis serijos mačas vyks San Antonijuje.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 31, LaMarcusas Aldridge‘as 24, Derrickas White‘as 17, Marco Belinelli 8, Jakobas Poeltlas, Rudy Gay, Patty Millsas ir Brynas Forbesas po 5.

„Nuggets“: Jamalas Murray 24, Gary Harrisas 23, Nikola Jokičius 21 (13 atk. kam., 8 rez. perd.), Paulas Millsapas 20, Monte Morrisas 11, Malikas Beasley 8.

donce
2019-04-18 03:12:37
pochui man ta lietuva su apsitriedusiais lietuviais
quNNcy
2019-04-17 21:37:09
Byron tu teisus,bet issimtis yra :) kaip pvz irvingas,lbj ar dar kokia lygos zvaigzde sviesiai prisijungtu kad ir gale mestu i kovas,bet snekame apie donata,niekas ir neduos,per velai prisijunge paciame gale
Sabonis
2019-04-17 16:31:18
Kaip tokio avino neatsiminsi.....aik pasismaukyk seneli
Byron
2019-04-17 16:27:30
Atsimenate mano komentarus prieš mėnesį? Juk sakiau, kad išvis nežais arba gaus tik "šiukšlių" minutes gale rungtynių, jei viskas jau bus aišku. Nėra nei vienos atkrintamosiose komandos, kurios treneris atkrintamosiose rizikuotu leisdami žaisti naujiems žaidėjams. Šioje žaidimo stadijoje žaidžia tik 8-9 patys geriausi.