„Riteriai“ pradėjo naują šachmatų sezoną „Prezidento“ taurei laimėti | Elvio Žaldario nuotr.

„Riteriai“ pradėjo naują šachmatų sezoną „Prezidento“ taurei laimėti | Elvio Žaldario nuotr.

 Praėjusiais metais su Lietuvos šachmatų federacija bendradarbiavimo sutartį pasirašęs „Riterių“ prezidentas Janas Nevoina šiandien Lietuvos futbolo federacijos konferencijos salėje paskelbė apie naujo jau trečiojo šachmatų sezono pradžią „Riterių prezidento taurei laimėti“. Tiesa, prieš tai geriausiai pernai pasirodžiusiems futbolininkams ir administracijos darbuotojams buvo išdalinti 2000 eurų vertės čekiai.

Šiemet prie starto linijos stoja 40 Riterių. Vėliau 16 geriausių kovą tęs Čempionų lygoje, likę 24 – Europos lygoje. Galiausiai, dėl supertaurės susikaus vienos ir kitos grupės nugalėtojai.

„Futbolas ir šachmatai turi daug panašumų. Ir vienoje, ir kitoje sporto šakoje, norėdamas laimėti, privalai numatyti bent kelis žingsnius į priekį. Šachmatuose žaidėjai turi savo strategiją, futbole komandos – taip. Šachmatuose kiekviena figūra turi savo ėjimus, futbole – kiekvienas žaidėjas taip pat turi savo stipriąsias puses, kurias treneriai stengiasi išnaudoti. Tikiuosi, kad šachmatai padės Riterių futbolininkams pagerinti rezultatus futbolo aikštėje“, – po sutarties pasirašymo pernai kalbėjo šachmatų federacijos prezidentas Aleksandras Černovas.

Kaip ir prieš metus, visam Riterių kolektyvui kovą metė federacijos direktorius Romanas Buršteinas. Praėjusią gegužę jis per 58 minutes matą paskelbė prie dvidešimties šachmatų lentų sėdėjusiems riteriams.

Šiemet sporto žurnalistas pasiryžo per valandą nugalėti 24 varžovus, tačiau jam pritrūko laiko. Klubui pergalę lėmė sėkmingas Mato Radžiukyno žaidimas.

„Lyginant su praėjusiais metais, pažanga akivaizdi. Tačiau, kaip žinome, tobulėjimui ribų nėra, todėl kitąmet tikiuosi sulaukti dar aršesnio pasipriešinimo. Linkiu Riteriams sėkmės tiek prie lentų, tiek futbolo aikštėje“, – po kovos sakė R.Buršteinas.

2017 – aisiais, pirmajame klubo turnyre nugalėtoju tapo buvęs komandos saugas Aleksandras Byčenokas, pernai – administracijos darbuotojas Vladimiras Buzmakovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141