Madrido „Real“ futbolininkai po truputį laidoja viltis kovoti dėl bent jau antrosios vietos Ispanijos pirmenybėse. Šį kartą Zinedino Zidano auklėtiniai sužaidė lygiosiomis rezultatu 1 – 1 su „Leganes“ ir likus vos šešioms rungtynėms jau keturiais taškais atsilieka nuo Madrido „Atletico“.

Namuose žaidę „Leganes“ pirmieji išsiveržė į priekį ir tai padarė pirmojo kėlinio pabaigoje. 45-ą minutę Jonathanas Silva sulaukė komandos draugo perdavimo ir atliko puikų smūgį, po kurio kamuolys suspurdėjo vartų tinkle.

„Real“ netruko išlyginti rezultatą ir tai padarė antrojo kėlinio pradžioje. 51-ą minutę Karimas Benzema atsidūrė laiku ir vietoje bei pirmasis suskubęs prie atšokusio kamuolio nukreipė jį į vartus – 1 – 1.

Deja, to nepakako, kad „Real“ iškovotų pergalę ir iki vieno taško prisivytų „Atletico“, o laikui tirpstant po truputį tirpsta ir Z.Zidano auklėtinių šansai iki čempionato pabaigos pakilti bent į antrą poziciją.