Aleksandras Jemeljanenka prieš Tony Johnsoną | Scanpix nuotr.

Aleksandras Jemeljanenka prieš Tony Johnsoną | Scanpix nuotr.

 Garsus Rusijos MMA kovotojas Aleksandras Jemeljanenka, išėjęs iš areštinės, greitai įsivėlė į konfliktą su Rusijos galiūnu Michailu Kokliajevu.

Galiūnas sukritikavo A.Jemeljanenką ir kitą Rusijos MMA kovotoją Sergejų Charitonovą dėl šių bendravimo stiliaus ir užsiminė apie tai, kad galėtų juos nugalėti, jei tik gerai pasitreniruotų.

„Ką darysiu, jei jie prie manęs prieis? Kalbėsiu su jais. Sumuš? Žinote, kaip sakoma. Kartą per metus ir šluota iššauna, o jei pasitreniruosi, tai iššaus ir du kartus“, - sakė M.Kokliajevas.

A.Jemeljanenkai tokie galiūno žodžiai nepatiko: „Sveikas, Miša. Mačiau tą vaizdo įrašą, kur tu sėdi virtuvėje ir kažką šneki apie šluotas. Jei tavęs nepažinočiau, tai pagalvočiau, kad taip atrodo virtuviniai boksininkai. Manau, kad tau lengviau būtų iššauti iš šluotos, nei išmokti kovoti ir nugalėti mane. Būk atsargus, nes greitai galiu ateiti į tavo sporto salę.“

M.Kokliajevas tuomet paskelbė naują vaizdo įrašą, kuriame neva šaudo iš šluotos. Sportininkai toliau keitėsi iššūkiais vienas kitam, o dabar A.Jemeljanenka teigia, kad santykius jie turėtų išsiaiškinti bokso ringe.

„Esu anksčiau minėjęs, kad nenoriu muštis su Rusijos kovotojais, bet Michailas nėra kovotojas ir tik bando kažkuo apsimesti. Kova su juo įvyks. Ji įdomi tiek man, tiek Jums visiems. Ar jis pataikys į mane? Ar išstovės? Kokliajevas nori save išbandyti koviniame sporte ir mes sutarėme, kad kausimės ne pagal standartines MMA taisykles, o daugiau pagal bokso taisykles su kai kuriais pakeitimais. Norime, kad kova būtų įdomi ir joje netrūktų veiksmo“, - Rusijos žiniasklaidai sakė A.Jemeljanenka.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Idomu
2019-04-15 22:04:08
Originalios kovos..issukis abiem
Atsakyti
gal ir idomu
2019-04-16 16:10:28
Bet daba aiskiau jau ,visi konfliktai tik del reklamos..
nu nzn nzn
2019-04-15 21:59:53
Sena info .Rusijoj jau daugiau nei savaite jau apie tai kalbama . Beja jai kas zinot dacika tai jis snd taipat dirbo. Video dar nera bet ryt bus. Dacikas pralose tarasovui blogeriu mma kovotojui. Dacika 150kg , tarasovas 70. Kaip supratau kova baices nes diskvalifikacija daciko. Kaip ir buvo galima tiketis.
Atsakyti


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141