Lietuvos moterų rankinio lyga | Organizatorių nuotr.

Lietuvos moterų rankinio lyga | Organizatorių nuotr.

 Lietuvos moterų rankinio lygoje startavo pusfinalio etapas. Pirmąją vietą reguliariajame sezone iškovojusi „ACME – Žalgiris“ ekipa pirmosiose rungtynėse 39:24 (21:8) įveikė Vilniaus „Eastcon – Alandeko – Vichy“ rankininkes, o Kauno rajono „Cascada – HC Garliava SM“ išvykoje netikėtai 38:34 įveikė Vilniaus „Eglės – SM Tauro“ merginas.

„ACME – Žalgiris“ rankininkės, kaip ir buvo galima tikėtis, didesnio vargo pirmajame pusfinalio mače neturėjo. Kaunietės jau nuo pirmųjų susitikimo minučių ėmė tolti nuo savo varžovių ir per pirmąją rungtynių pusę susikrovė dviženklį pranašumą (21:8). Antrasis rungtynių kėlinys tebuvo formalumas ir jo metu „ACME – Žalgirio“ pranašumas jau taip ženkliai neaugo. Seriją iki dviejų pergalių kaunietės pradėjo laimėdamos pirmąsias rungtynes rezultatu 39:24.

Rezultatyviausiai Kauno klube žaidė Audinga Kniubaitė – 8 įvaričiai, 6 pelnė Laura Žukovaitė, po 5 Simona Jaškūnaitė, Martyna Vaitkutė ir Grėta Burkaitė. Vilniaus ekipai po 6 įvarčius pelnė Gabija Balevičiūtė ir Aistė Malinauskaitė, 5 pridėjo Silvija Mackonytė.

Kitame pusfinalyje užfiksuotos dvi staigmenos. Pirmoji, jog Kauno rajono „Cascada – HC Garliava SM“ komanda pusfinalio serijoje į pagalbą pasitelkė komandos senbuvę Laimą Bernatavičiūtė, o antroji, jog vedamos savo buvusios lyderės garliavetės išvykoje iškovojo pergalę rezultatu 38:34 (19:17).

Tris kartus savo varžoves reguliariajame sezone įveikusios Vilniaus „Eglės – SM Tauro“ rankininkės prarado aikštės pranašumą. Itin rezultatyviose rungtynėse abiems komandoms sunkiai sekėsi stabdyti varžovių lyderės, tačiau geriau pirmajame kėlinyje finišavusios garliavietės prieš pertrauką pirmavo 19:17.

Antroje rungtynių pusėje Kauno rajono komanda ir toliau išlaikė savo turėtą pranašumą, kuris tirpti ėmė pačioje rungtynių pabaigoje. Kai atrodė, jog jau pasikartos LRF taurės pusfinalio scenarijus ir vilnietės perlauš rungtynes, Kauno rajono rankininkės drausmingai sužaidė rungtynių pabaigą ir žengė pirmąjį žingsnį finalo link (38:34).

Kauno rajono komandai daugiausiai įvarčių pelnė vėl Garliavos klubo marškinėlius užsivilkusi Laima Bernatavičiūtė – 11, Emilė Aglinskaitė pridėjo 9, Greta Rinkevičiūtė 6, Karolina Sparnauskaitė 5.. Rezultatyviausia „Eglės – SM Tauro“ klube buvo Daiva Aleksandravičiūtė su 15 įvarčių, Aušra Šponė, Inga Sadauskaitė ir Rita Repečkaitė pelnė po 5 įvarčius.

Atsakomosios abiejų pusfinalių rungtynės bus žaidžiamos jau ateinantį penktadienį.

 Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 05-31 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Šeš 06-01 Palanga 17 : 00 Sūduva
Šeš 06-01 Riteriai 19 : 00 Kauno Žalgiris
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų ledo ritulio čempionatas 2019

05-25 Rusija 16:15 Suomija
05-25 Kanada 20:15 Čekija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141