Beatričė Juškevičiūtė | „Twitter“ nuotr.

Beatričė Juškevičiūtė | „Twitter“ nuotr.

JAV vykusiose 52-ose „Tennessee Relays“ varžybose Beatričė Juškevičiūtė pagerino asmeninį rekordą ir užėmė trečią vietą septynkovėje – 5504 taškai. Ji tapo dešimtąja per visą istoriją Lietuvos daugiakovininke, surinkusia daugiau kaip 5500 taškų. Rezultatai atskirose rungtyse: 100 m b/b – 14.54/2.0 (asmeninis rekordas), aukštis – 1.65, rutulys – 12.93, 200 m – 24.94/1.2 (asmeninis rekordas), tolis – 5.47/2.6, ietis – 42.10, 800 m – 2:22.37.

„Crimson Tide Invite“ varžybose Jogailė Petrokaitė nugalėjo šuoliuose į tolį – 6.13/-0.7 m. Jai tai buvo pirmos varžybos stadione nuo 2017 m. liepos mėnesio.

„Leon Johnson NSU Invite“ varžybose Miglė Muraškaitė ieties metime buvo antra (43.60), 100 m barjeriniame bėgime – aštunta (15.17/-0.1), šuoliuose į tolį – trylikta (5.15), 0 200 m bėgime – devyniolikta (26.49/0.4). Rūta Okulič-Kazarinaitė 400 m barjeriniame bėgime finišavo penkta (1:05.48).

„New York Metropolitan“ čempionate Eglė Morėnaitė 800 m bėgime pagerino asmeninį rekordą ir užėmė penktą vietą (2:12.86). Dominyka Leskauskaitė trišuolyje buvo antra (11.87/1.7), į tolį visi trys šuoliai buvo nesėkmingi.

„Mount Mercy Open“ varžybose Agnė Lukoševičiūtė laimėjo disko metimą (39.43), kūjo metime buvo antra (49.54), rutulio stūmime – šešta (11.57).

Liepojos pusmaratonyje greičiausia tarp moterų buvo Remalda Kergytė-Dauskurdienė (1:18:05). V50 amžiaus grupėje nugalėjo Petras Pranckūnas (1:17:57), tarp visų vyrų jo rezultatas vienuoliktas.

Varšuvos maratone Jevgenijus Galuška užėmė septynioliktą vietą (2:27:24), Aurimas Rimkus – dvidešimt devintą (2:38:22). Rūta Šimkūnaitė tarp moterų finišavo trylikta (2:58:18).

„Penya-Golosa Trails“ lenktynėse Vaidas Žlabys įveikė 60 km distanciją per 6 val. 13 min. 56 sek. ir tarp vyrų užėmė 18-ą vietą.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

11-26 „Žalgiris“ 20:00 „Zenit“
11-26 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Anadolu Efes“
11-26 CSKA 21:00 „Real“
11-26 „Olympiacos“ 21:00 „Baskonia“
11-26 ALBA 21:00 „Chimki“
11-26 „Maccabi“ 21:05 „AX Armani“
11-27 „Fenerbahče“ 19:45 „Valencia“
11-27 „Panathinaikos“ 21:00 „Bayern“
11-27 ASVEL 21:45 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United
Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United