Donatas Paužuolis | Organizatorių nuotr.

Donatas Paužuolis | Organizatorių nuotr.

 Šiuo metu (kovo 17-23 dienomis) Heraklione, Graikijoje, vykstančiame uždarų patalpų radijo bangomis valdomų lėktuvų modelių (F3P) pasaulio čempionate, muzikinėje klasėje, Donatas Paužuolis iškovojo aukso medalį!

Muzikinėje klasėje sportininkai skrido individualiai sukurtas programas pagal pasirinktą muziką. Šioje klasėje sugebėjimus demonstravo 20 sportininkų. Po keturių preliminarių turų į finalą pateko 10 sportininkų, tarp jų ir Donatas Paužuolis.

„Sunkiausia muzikinės rungties preliminariuose turuose buvo nepasiduoti emocijoms ir neatskleisti visų aukščiausiais balais vertinamų elementų – specialiųjų efektų. Privalėjau juos pasilikti finalui. Strategija pasiteisino. Finaluose pavyko reikšmingu taškų skaičiumi aplenkti varžybų lyderį“, – kalbėjo Donatas Paužuolis.

Po jo ant podiumo rikiavosi Gernot Bruckmann (Austrija) ir Andreas Wildauer (Austrija).

„Nors kiekvienais metais į mūsų gretas prisijungia jaunų perspektyvių sportininkų, pasiekti rezultatai patvirtina, kad judame tinkame linkme ir įgyta patirtis kol kas pirmauja prieš jaunų debiutantų užsidegimą“, - juokavo Donatas Paužuolis. „Esu labai patenkintas ne tik savo asmeniniu, bet ir komandiniu rezultatu. Tai buvo geriausias Lietuvos komandos pasirodymas tokio lygio varžybose. Esame dėkingi Vilniaus „Sportima“ sporto arenos atstovams už suteiktą galimybę treniruotis čempionato salės reikalavimus atitinkančioje erdvėje“, - reziumavo Donatas Paužuolis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141