„Riterių“ rungtynės | fkt.lt

„Riterių“ rungtynės | fkt.lt

 Pauze A lygoje pasinaudoję sostinės „Riteriai“ svečiavosi Gardine, kur kontrolinėse rungtynėse 2:3 buvo priversti pripažinti „Neman“ ekipos pranašumą. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Teremas Moffi.

Be į rinktines iškviestų futbolininkų žaidę Riteriai įspūdingai pradėjo rungtynes ir per pirmąsias 15 minučių sukūrė ne vieną galimybę įvarčiui pasiekti. Vienoje situacijų T.Moffi gražiai prasimetė į baudos aikštelę, gavo per kojas, tačiau baudinys skirtas nebuvo.

Tas pats T.Moffi įspūdingu reidu pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Pademonstravęs greičio savybes jis iš pradžių aplenkė didžiulę persvarą turėjusį varžovų gynėją, o vėliau apgavęs vartininką pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Kiek vėliau žaidimas apsilygino, o kėliniui besibaigiant po vaikiškos Riterių klaidos aikštės šeimininkai išlygino rezultatą. Kol po užfiksuotos pražangos svečiai laukė teisėjo švilpuko, „Neman“ atstovai įžaidė kamuolį ir iš arti įmušė išlyginamąjį įvartį.

Po pertraukos Aurelijus Skarbalius pakeitė tris žaidėjus ir antrasis kėlinys jau nebuvo toks kokybiškas kaip pirmasis. Po dar vienos Riterių klaidos ir „Neman“ įspūdingo įvarčio pastarieji išsiveržė į priekį, o po kontratakos įgijo dviejų įvarčių persvarą. Likus žaisti dešimt minučių, baudos aikštelėje buvo pargriautas T.Moffi, kuris pats realizavo baudinį ir sušvelnino atsilikimą. Per likusį laiką realių šansų neturėjo nei vieni, nei kiti.

„Riterių“ starto sudėtis: T.Švedkauskas, J.Januševskis, V.Jeriomenko, R.Šveikauskas, L.Traore, D.Virkšas, A.Gurenko, M.Grigaravičius, R.Filipavičius, E.Baniulis, T.Moffi.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141