Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Jonas Valančiūnas pagerino karjeros taškų rekordą ir pelnė pergalingus Memfio „Grizzlies“ (29/42) komandos taškus.

J.B.Bickerstaffo auklėtiniai namuose 126:125 (38:25, 25:28, 34:25, 18:37, 11:10) palaužė Hiustono „Rockets“ (45/27) ekipą.

Lietuvis per 36 minutes įmetė 33 taškus (10/19 dvit., 0/2 trit., 13/17 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, bet 5 kartus suklydo ir dukart prasižengė.

J.Valančiūnas vien pirmoje mačo pusėje pelnė 19 taškų.

Pratęsimo pabaigoje aukštaūgis atsikovojo kamuolį ir likus žaisti 0,1 sekundei po krepšiu išprovokavo „Rockets“ centro Clinto Capelo  pražangą.

Lietuvis pataikė pirmąjį baudos metimą ir išvedė „Grizzlies“ į priekį, o antrasis skriejo pro šalį ir baigėsi rungtynių laikas.

„Grizzlies“ komandoje rezultatyvesnis buvo 35 taškus pelnęs Mike‘as Conley.

Jamesas Hardenas pralaimėjusiems pelnė 57 taškus. Krepšininkas vien ketvirtajame kėlinyje per spurtą 17-2 surinko 15 taškų ir padėjo „Rockets“ komandai išlyginti rezultatą ties 115 taškų ir išplėšti pratęsimą.

„Rockets“ žvaigždės baudų metimai likus žaisti 4 sekundėms tai išlygino.

Memfio klubas nutraukė „Rockets“ komandos trijų pergalių seriją.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 57 (8 rez. perd., 18/39 met.), Chrisas Paulas 18, Clintas Capela 14 (10 atk. kam.), P.J.Tuckeris 9.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 35 (8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 33 (15 atk. kam.), Bruno Caboclo 15, Chandleris Parsonsas 11, Delonas Wrightas ir Joakimas Noah po 9.

white mamba
2019-03-21 09:49:26
18/39 met tai nieko nuostabaus ,kad krenta nuo visokiu grizliu
Fiat126p
2019-03-21 09:21:05
Cia aprasymas juokingas. Pataisykite nes kiti pamanys kad teisybe. Antras baudu metimas ne skriejo pro saly o tieaiog specialiai buvo mestas taip kad atsimuses nuo lanko isilaikytu ko ilgiau ant krepsio ar ore kad isieikvotu laikas.
2019-03-21 07:24:25
Tai pala dar pataikyms 10/19, butu sumetes 15/19 tos pora trajakj butu 50 tasku sumetes :D monstras
LD
2019-03-21 08:57:35
kuo blogas 10/19 pataikymas?:D
Boxxer
2019-03-21 14:58:09
As nesakau kad blogas tik sakau kad galejo ir 15/19 kokiu sumest :)
GejuValdovas
2019-03-21 07:14:16
36minutes kazkas nerealaus