Aleksandras Jemeljanenka prieš Tony Johnsoną | Scanpix nuotr.

Aleksandras Jemeljanenka prieš Tony Johnsoną | Scanpix nuotr.

 37-erių metų MMA kovotojas rusas Aleksandras Jemeljanenka neseniai neleistinoje vietoje pastatė savo auksinės spalvos „Mercedes“ automobilį ir sulaukė policijos dėmesio. Jie reikalavo kovotoją sumokėti baudą, bet šis nenorėjo to padaryti, užsirakino automobilyje ir bandė pabėgti. Mėgindamas tai padaryti, jis sudaužė dar 2 automobilius ir galiausiai buvo sulaikytas.

Iš A.Jemeljanenkos 1,5 metų laikotarpiui atimta teisė vairuoti automobilį. Taip pat jam skirta 30 tūkst. Rusijos rublių (apie 400 eurų) bauda. Minėto nusikaltimo metų jam skirta 10 dienų už grotų dėl pasipriešinimo pareigūnams ir nesutikimo duoti savo mėginio medicininiams tyrimams. Praėjus 10 dienų rusas galiausiai buvo paleistas į laisvę.

Iš karto po šio įvykio RCC organizacija pranešė nutraukianti kontraktą su A.Jemeljanenka. Jis greitai pasiekė trumpalaikį susitarimą su Samaros MMA federacija, bet ilgalaikio kontrakto neturi iki šiol. Rusijoje yra įsikūrusi ir kita pajėgi MMA organizacija „M-1 Global“, bet jos vadovas Vadimas Finkelšteinas nesiruošia suteikti progos A.Jemeljanenkai.

„Ilgą laiką dirbau su Saša, todėl jį puikiai pažįstu. Mūsų organizacija nesivaiko garsių pavardžių. Mes ieškome naujų talentų. Noriu, kad kovotojai savo vardą susikurtų mūsų organizacijoje ir neštų mums pelną. Kontraktas su Saša manęs nedomina. Jis dažnai įsivelia į nemalonias istorijas ir tai galėtų pakenkti mūsų reputacijai. Nežinau, kodėl staiga jis padarė tokią nesąmonę, nes išėjęs iš kalėjimo elgėsi normaliai. Aleksandras yra geras vyrukas, kol neišgeria 50 gramų. Kai jis pradeda gerti, tada ima elgtis ne kaip tikras vyras. Žinau jo charakterį ir nelinkiu jam nieko blogo. Gaila, kad jis vėl prarado savikontrolę. Šiaip jis geras vyras, labai talentingas, bet žalingi įpročiai žudo jo karjerą“, - pasakojo V.Finkelšteinas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-29 Panevėžys 16 : 00 Žalgiris
Šeš 06-29 Kauno Žalgiris 18 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Sūduva 19 : 00 Atlantas
Šeš 06-29 Riteriai 20 : 00 Stumbras
Tre 07-03 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141