Sabonis | Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis pasižymėjo universaliu žaidimu, tačiau Indianos „Pacers“ (44/27) komanda patyrė pralaimėjimą.

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 109:115 (16:25, 33:30, 26:34, 34:26) pripažino Los Andželo „Clippers“ (41/30) pranašumą.

Lietuvis per 28 minutes pelnė 13 taškų (5/11 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet dukart suklydo ir triskart prasižengė.

Krepšininkas pakartojo sezono atkovotų kamuolių rekordą.

D.Sabonis prieš rungtynes susitiko su Los Andželo lietuviais.

Indianos komanda pralaimėjo trečią kartą iš eilės, o „Clippers“ klubui tai yra trečia pergalė iš eilės ir aštunta per paskutines devynias rungtynes.

„Pacers“ trumpai pirmavo tik rungtynių pradžioje, o pirmąją ketvirtojo kėlinio minutę atsiliko 17 taškų deficitu.

D.Sabonis po to per kėlinį pelnė devynis taškus ir jo dvitaškis su pražanga likus 1:34 minutei mažino atsilikimą iki penkių taškų, o kitoje atakoje „Pacers“ priartėjo per vieną tolimą metimą.

Tačiau tada taškus įmetė Lou Williamsas ir „Clippers“ pergalės nepaleido.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius ir Tyreke‘as Evansas po 19, Dougas McDermottas 17, Domantas Sabonis 13 (16 atk. kam., 6 rez. perd.), Wesley Matthewsas 12, Mylesas Turneris 11.

„Clippers“: Danilo Gallinari 24, Montrezlas Harrellas 20 (12 atk. kam.), Shai Gilgeous-Alexanderis 17, Ivica Zubacas 12, Lou Williamsas 11, Patrickas Beverley 10.