Kęstutis Navickas | Organizatorių nuotr.

Kęstutis Navickas | Organizatorių nuotr.

 Prieš savaitę (kovo Portugalijoje vykusiame pasaulio reitingo „International“ serijos turnyre „54 Portugueses International Championships“ kovojo Lietuvos atstovės Vytautė Fomkinaitė ir Gerda Voitechovskaja, bet šiame turnyre buvo ir kitas, gal kiek sunkiau pastebimas, bet tikrai reikšmingas lietuviškas pėdsakas. Tunyro vyrų vieneto kategorijos pagrindinį prizą iškovojo Švediją atstovaujantis Felix Burestedt.

Paklausite, o kur čia tas lietuviškas pėdsakas? O gi su Felixu jau beveik porą metų BEC Aukščiausio meistriškumo centre Danijoje dirba ir svarbiausioms varžyboms ruošia Kęstutis Navickas. Per tą laiką Felix Burestedt BWF pasaulio reitinge šoktelėjo net per 120 pozicijų ir įkopė į geriausių planetos badmintonininkų šimtuką. Šiuo metu Kęstučio treniruojamas sportininkas užima 89 BWF reitingo poziciją ir tai yra geriausias jo pasiektas rezultatas. Pergalė Portugalijoje - tai jau antrasis talentingo badmintonininko per šį laikotarpį laimėtas pasaulio reitingo suaugusiųjų turnyras. Gan simboliška, kad pirmasis kartas, kada Kęstučio Navicko treniruojamas sportininkas į viršų kėlė iškovotą pirmos vietos trofėjų buvo Kaune, Lietuvoje rengtame BWF pasaulio reitingo turnyre „YONEX Lithuanian International 2018“.

Smagu, kad daugkartinis Lietuvos čempionas, lietuviško badmintono legenda, Kęstutis Navickas, turėdamas puikias sąlygas Danijoje darbui su jaunaisiais talentais iš visos Europos, vis tik nemažai dėmesio skiria ir Lietuvos badmintonui. Čia jau kelis metus sėkmingai veiklą vykdo Kęstučio Navicko įkurta badmintono akademija, kurios suburta komanda tapo 2018 m. Lietuvos aukščiausios lygos čempionais. Akademijoje vyksta intensyvus darbas su jaunais ir perspektyviais Lietuvos badmintonininkais. Kęstutis drauge su R. Kaukėno paramos fondu Lietuvoje surengė ne vieną labdaringą badmintono turnyrą. Pats gausiausias jų praėjusių metų pabaigoje vyko Vilniaus Siemens Arenoje. Praėjusiais metais LBF pakviestas Kęstutis Navickas savo sukaupta patirtimi dalinosi su Lietuvos badmintono treneriais tris dienas trukusiuose mokymuose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141