Thorganas Hazardas | „Twitter“ nuotr.

Vokietijos „Bundesligoje“ Monchengladbacho „Borussia“ ekipa slystelėjo ir sužaidė lygiosiomis rezultatu 1 – 1 su „Freiburg“.

Ši pergalė reiškia, kad „Borussia“ pakilo vienu laipteliu iki trečios pozicijos, tačiau nuo ketvirtoje vietoje esančių „Leipzig“ yra atsiplėšę tik vienu tašku ir dar yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Abu rungtynių įvarčiai buvo pelnyti dar pačioje rungtynių pradžioje. Pirmieji į priekį išsiveržė svečiuose žaidę „Freiburg“, kai 10-ą žaidimo minutę Vincenzo Grifo sulaukė komandos draugo perdavimo baudos aikštelėje ir tiksliu smūgiu nuginklavo vartininką.

Netrukus rezultatas tapo lygus, kadangi 16-ą minutę Thorgano Hazardo perdavimo sulaukęs Alassane Plea nukreipė kamuolį į vartus. Teisėjas šią situaciją dar peržvelgė VAR pagalba, tačiau galiausiai įvartį įskaitė.