C.Ronaldo džiaugsmo akimirkos  | Scanpix nuotr.

C.Ronaldo džiaugsmo akimirkos | Scanpix nuotr.

Antradienį futbolo sirgaliai išvydo dar vieną nepakartojamą portugalo Cristiano Ronaldo šou. Dviejų įvarčių deficitą prieš atsakomąsias rungtynes turėjusi Turino „Juventus“, vedama C.Ronaldo, nokautavo Madrido „Atletico“ ekipą bei iškopė į ketvirtfinalį, o C.Ronaldo pelnė „hat-tricką“.

Nors pasaulį sužavėjo toks įspūdingas pasirodymas, tačiau jau ir anksčiau esame matę panašų C.Ronaldo žaidimą. Pateikiame dar penkis įsimintiniausius C.Ronaldo Čempionų lygos pasirodymus.

Madrido „Real“ 3-0 „Wolfsburg“ (bendras rezultatas 3-2) – 2015-16 metų ketvirtfinalio antrosios rungtynės

Pirmąsias rungtynes „Real“ pralaimėjo 0-2, tačiau antrame susitikime viskas vėl klostėsi taip, kaip norėjo C.Ronaldo. Portugalas dar iki 18 minutės spėjo pelnyti du įvarčius, o 77-ą minutę laisvu smūgiu išvedė „Real“ į pusfinalį.

05-24 „Rytas“ 18:50 „Neptūnas“

Pen 05-31 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Šeš 06-01 Palanga 17 : 00 Sūduva
Šeš 06-01 Riteriai 19 : 00 Kauno Žalgiris